BREAKING NEWS

A do preken zyrtarë shqiptarë? Anthony Blinken paralajmëron zhvillime të bujshme, zbardhet njoftimi i rëndësishëm

A do preken zyrtarë shqiptarë? Anthony Blinken paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit:
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po paralajmëron Yuri Kim: SHBA po ndërmerr hapa shtesë

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja çfarë bën për Sali Berishën njeriu i Tom Doshit (VIDEO)

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja
x
BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x

Lifestyle

Bëni kujdes në marrëdhëniet me të tjerët/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Bëni kujdes në marrëdhëniet me të tjerët/

Dashi

Nëse po kaloni një krizë në historinë tuaj të dashurisë, bëni kujdes. Edhe në punë do të përballeni me momente plot me tension, por mos e humbisni durimin

Demi

Po vjen një fundjavë shumë e bukur për ju, ndaj mos e humbisni. Në punë, është një kohë e shkëlqyer për të menduar për një planifikim më të madh.

Binjakë

Nëse keni diçka për të sqaruar me partnerin, mos e shtyni, sot është dita e duhur për të folur për gjithçka që ju shqetëson. Në punë, mund të jetë e nevojshme të zgjidhni një çështje të rëndësishme.

Gaforrja

Sot është një ditë ku do të jeni konfuzë për ndjenjat tuaja. Nga ana tjetër, duhet të filloni të planifikoni të ardhmen tuaj duke nisur nga karriera dhe puna që doni të bëni.

Luani

Falë ndikimit pozitiv të hënës, do të përjetoni emocione shumë të bukura. Ndërsa në punë, edhe nëse do të keni disa shqetësime të vogla, në fund do të dilni fitues.

Virgjëresha

Këto janë ditë të rëndësishme për ndjenjat, ndaj jini të vendosur. Edhe në punë, kjo periudhë e muajit është e dobishme për zhvillimin e projekteve të reja.

Peshorja

Mund të ketë pasur luhatje në historinë tuaj të dashurisë, që me shumë mundësi vjen nga distanca e partnerit/partneres. Ndërsa në punë, prisni edhe pak se do të merrni shpërblime.

Akrepi

Këtë fundjavë duhet të relaksoheni dhe të planifikoni diçka të këndshme për partnerin. Ndërsa në punë, bëni kujdes në marrëdhëniet që mund të kalojnë në çështje personale.

Shigjetar

Dita e sotme nuk do të jetë e lehtë për ndjenjat tuaja pasi ju duket sikur partneri/partnerja është i/e ftohtë ndaj jush. Në punë, nëse keni diskutime apo përplasje me drejtuesit, diskutojini pas datës 24 të këtij muaji.

Bricjapi

Në dashuri ndiheni plot energji dhe dita e sotme do ju sjellë në mendje që të filloni të përjetoni gjëra që ju japin shumë emocione. Në punë ruani vendosmërinë dhe pozitivitetin që ju dallon.

Ujori

Falë ndikimit pozitiv të Hënës, do ia dilni të lini pas cdo zënkë në dashuri. Në punë, nuk ka ndonjë lajm të veçantë, por do të jetë një ditë që vijon e qetë.

Peshqit

Fundjava do të ketë diskutime, por kini kujdes mos të nxisni debate të kota. Ndërsa në punë, nëse duhet të bëni një kërkesë, rekomandohet ta paraqisni duke filluar nga data 22.