BREAKING NEWS

E papritur LIVE në Top Channel/ Ndahet edhe çifti i dytë i ‘Big Brother Vip’. ‘Vëllai i Madh’ merr vendimin zyrtar

E papritur LIVE në Top Channel/ Ndahet edhe çifti i dytë i
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje në aksin Levan-Vlorë

Aksident me vdekje në aksin Levan-Vlorë
x
BREAKING NEWS

Shpërthen tritoli në Fushë Krujë në derën e banesës së Naim Stafukës

Shpërthen tritoli në Fushë Krujë në derën e
x
BREAKING NEWS

E rëndë! Humb jetën tragjikisht 61-vjeçari në Elbasan

E rëndë! Humb jetën tragjikisht 61-vjeçari në Elbasan
x
BREAKING NEWS

Plas arma në Shkodër

Plas arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Parashikimi i bujshëm i Kreshnik Spahiut, zbulon se kush do i fitojë 6 bashkitë në zgjedhjet e marsit

Parashikimi i bujshëm i Kreshnik Spahiut, zbulon se kush do i fitojë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,670 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ 2,670 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

"MBUSHNI UJË!", UKT njoftim urgjent për banorët në Tiranë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

"MBUSHNI UJË!", UKT njoftim urgjent për banorët në
x

Gossip

Zbulohet zakoni interesant i mbretëreshës Elizabeth, ja çfarë filmi shikon çdo Krishtlindje

Zbulohet zakoni interesant i mbretëreshës Elizabeth, ja

Ka dalë në pah një zakon interesant i mbretëreshës Elizabeth, e cila prej disa kohësh po lufton me probleme shëndetësore.

Mësohet se Mbretëresha shikon çdo vit për Krishtlindje, filmin e saj të preferuar, Flash Gordon .
Deklarata për këtë temë erdhi nga Brian Blessed, një nga aktorët e filmit në fjalë.

Blessed tha në një intervistë se mbretëresha ulej dhe shikonte filmin me nipërit e saj çdo Krishtlindje.

Shumë u befasuan nga kjo deklaratë e aktorit sepse në përgjithësi të gjithë prisnin që Mbretëresha të pëlqente një film klasik të Krishtlindjeve si “Vetëm në shtëpi”, “Këngë e Krishtlindjes” ose “Elf”.

Flash Gordon është një film fantastiko-shkencor i vitit 1980 me Sam Jones dhe Brian Blessed.

Filmi tregon aventurën e futbollistit Flash dhe miqve të tij, të cilët udhëtojnë në planetin Mongo dhe e gjejnë veten duke luftuar kundër Ming Brutalit për të shpëtuar Tokën.

Por kjo nuk është e vetmja traditë e Krishtlindjeve që familja mbretërore pëlqen.

Dihet se familjes i pëlqejnë edhe lojërat e tavolinës si Monopoly të cilat i luajnë çdo Krishtlindje.