BREAKING NEWS

Vjen kthesa/ Reshje shiu apo temperatura të larta? Njihuni me parashikimin e motit për datën 16 gusht 2022

Vjen kthesa/ Reshje shiu apo temperatura të larta? Njihuni me parashikimin
x
BREAKING NEWS

Peshëngritja shqiptare me një tjetër Kampion Europe, Ertjan Kofsha rrëmben 3 medalje ari

Peshëngritja shqiptare me një tjetër Kampion Europe, Ertjan
x
BREAKING NEWS

“Llogaridhënia, e pashmangshme!”, Meta bën paralajmërimin e fortë: Kush kërkon të shpikë investitorë strategjikë, i ka...

“Llogaridhënia, e pashmangshme!”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Foto/ Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm në Tiranë, reagon policia: U plagosën 3 qytetarë dhe...

Foto/ Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm në Tiranë,
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Aksident i frikshëm në Tiranë, shoferja doli në trotuar dhe mori përpara kalimtarët, kush është çifti që u përplas sonte te Komuna e Parisit

Emrat/ Aksident i frikshëm në Tiranë, shoferja doli në
x
BREAKING NEWS

“PD-ja u zgjua nga gjumi letargjik”, deputeti demokrat bën paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“PD-ja u zgjua nga gjumi letargjik”, deputeti demokrat bën
x
BREAKING NEWS

“Hpni sytë!”, Karamuço paralajmëron Policinë e Shtetit e plas deklaratën e fortë: Netflix po përdoret nga grupet kriminale nga Tirana për...

“Hpni sytë!”, Karamuço paralajmëron Policinë e
x
BREAKING NEWS

“Meta duhet të vërë me shpatulla pas muri qeverinë”, Gjekmarkaj bën paralajmërimin e fortë: Në shtator presim një luftë...

“Meta duhet të vërë me shpatulla pas muri
x

Gossip

Xhemi Shehu i nxjerr “sekretet” Arbana Osmanit dhe partnerit të saj: Ta tregonte qejfin Eduarti

Xhemi Shehu i nxjerr “sekretet” Arbana Osmanit dhe partnerit të

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani kanë ndërtuar vit pas viti një shoqëri për tu pasur zili.

Dy moderatoret kalojnë shpesh kohë me njëra-tjetrën dhe publikojnë foto e video në rrjetet e tyre sociale, tek të cilat nuk mungojnë as notat e humorit. Kështu ka ndodhur edhe së fundmi me postimet e tyre në rrjetet sociale që tregojnë raportin e ngushtë mes dy moderatoreve.

Xhemi ka publikuar në Instastory një video me Arbanën, e cila i kërkon mikeshës së saj t’i bëjë një foto.

Më pas Xhemi ka postuar një foto me Arbanën ku shkruan, “Foto bukur” dhe i bën tag kësaj të fundit.

Në një tjetër video Xhemi shkruan duke qeshur se partneri i Arbanës, Eduard Grishaj, është xheloz.

“30 minuta para se ta tregonte qejfin mirë Eduarti se si ishe veshur”- shkruan Xhemi krahas videos.

Ndërkohë Arbana i është përgjigjur vetëm videos së parë të Xhemit krahas së cilës shkruan: “Bukur jam veshur edhe sot por s’denjon zotrote të dalësh me mua."

Xhemi Shehu i nxjerr “sekretet” Arbana Osmanit dhe partnerit të Xhemi Shehu i nxjerr “sekretet” Arbana Osmanit dhe partnerit të Xhemi Shehu i nxjerr “sekretet” Arbana Osmanit dhe partnerit të Xhemi Shehu i nxjerr “sekretet” Arbana Osmanit dhe partnerit të 

 

Më të lexuarat