BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit:
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po paralajmëron Yuri Kim: SHBA po ndërmerr hapa shtesë

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja çfarë bën për Sali Berishën njeriu i Tom Doshit (VIDEO)

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja
x
BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x
BREAKING NEWS

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar skenarët destabilizues të Berishës, i dërguar i DASH vizitë në Tiranë 2 ditë para Kuvendit të 11 dhjetorit

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar
x

Gossip

“Të dua shumë, por ka ardhur koha të... ”, Donaldi bën deklaratën e papritur pas debatit për Borën

“Të dua shumë, por ka ardhur koha të... ”, Donaldi

Më herët gjatë javës, Semi dhe Donaldi debatuan me tone të ashpra pasi aktori tha se është single. Kjo nuk u prit mirë nga Semi, e cila i tha se nuk duhet ta puthte nëse është vetëm. Sot gjatë spektaklit marrëdhënia mes tyre u diskutua sërish.

Semi tha ndihet e përfshirë në lidhjen e tyre sepse është shoqje me Borën dhe se nuk po e bën për lojë. Por, tha se nuk do ndërhyjë më.

“E ndjej veten shumë keq, Borën kam 15 vite që e njoh, në lidhje me Donaldin. E kam parë në herën e fundit që e kam bërë të ndihet keq, por i kam xhan dhe dua të jenë me njëri-tjetrin dhe dua që ta sqarojnë. Por i kam kërkuar falje, por nuk do të merrem me këtë gjënë. Donaldi me Borën nuk takoheshin dhe kam qenë ajo që e kam shtyrë këtë që të sqarohen”, tha Semi.
Ndërsa Donaldi tha se nuk do që të flasë për marrëdhënien mes tij dhe Borës, sepse është shumë personale. Sa i përket Semit, ai tha se e do shumë por ka ardhur momenti që të mendojë për veten tanimë.

 “Nuk dua të jem në qendër të vëmendjes për këtë gjë. Unë e thashë që e dija pak a shumë pjesën e Semit këtu brenda, por nuk mendoj që këtë e ka bërë për lojë. Semi është protektive ndaj shoqes së vet dhe nuk ka pse e bën kundrejt meje. Më bën të ndihem keq, e vetmja gjë që më bën të dyshoj është që nuk më vlerëson si Donald, por si i dashur i shoqes së vet, unë duroj por vjen një moment që duhet të them stop dhe ka ardhur koha të mendoj për veten time. Të dua shumë, më beso. Të dua për vajzën që je. Por, stop! Ka ardhur momenti të mendoj për veten”, tha Donaldi.

Më të lexuarat