BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

“Si b*thë turtulli flet”, plas keq debate mes Ilirit dhe banorit: E vërteta jote është si letër higjienike për mua!

“Si b*thë turtulli flet”,  plas keq debate mes Ilirit dhe

Një debat mes Eltonit dhe Ilirit për një audicion të ndodhur 11 vite më parë vijon të mbetet një temë diskutimi brenda shtëpisë së ‘Big Brother’, ndërsa situata ka agravuar edhe më tej, deri edhe në fyerje banale mes dyshes.

Në një videoklip të transmetuar gjatë live show, Iliri dhe Eltoni nuk kanë kursyer ofendimet e rënda!

Pjesë nga debati:

Ilir: Si b*thë turtulli flet. S’kam ardh unë të kërkoj punë tek ti o Elton!

Elton: S’je burrë, je burracak o Ilir. Nuk është ai që hiqet.

Ilir: Ti je thjesht një hipokrit! Ai më përdor për të ndenjtur këtu brenda.

Elton: O manipulues, intrigant! Je ironiku më i madh këtu brenda!

Iliri: U bëre karagjoz komplet. S’ke nevojë ti tregosh dynjasë kush jam unë! E vërteta jote është si letër higjienike për mua.