BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Gossip

Sara Hoxha sapo zbuloi një surprizë nga finalja e “DWTS”? Pamjet po shpërndahen me shpejtësi në rrjet (FOTO)

Sara Hoxha sapo zbuloi një surprizë nga finalja e “DWTS”?

Sara Hoxha ka zbuluar një surprizë të vockël sa i përket finales së “Dancing With the Stars”.

Lori Hoxha mund të kërcejë në natën finale të spektaklit të kërcimit.

Producentja e “DWTS” ka ripostuar një story të motrës së saj e cila e ka etiketuar si njeriun e saj të preferuar në spektakël. Sara i është përgjigjur Lorit duke i bërë një ftesë publike për të kërcyer një pasodoble në natën finale.

Nuk e dimë akoma nëse kjo do të mbesë në kontekstin e ftesës apo Lori vërtet ka përgatitur një surprizë pë natën finale të “Dancing With The Stars”.

Kujtojmë që vallëzimi i saj nuk do të ishte një rastësi, pasi Lori është shpallur fituese e së njëjtës platformë vite më parë në edicionin e katërt të “Dancing With The Stars” kur transmetohej në “Vision Plus”.

Lori Hoxha triumfoi ndër pesë finalistët Arjon Muça, Flaka Krelanit, Aulona Musta dhe Aurela Hoxha dhe kjo fitore u komentua gjatë ne media.

Të pestë Vipat e mbetur në finale u përballën në disiplina të ndryshme kërcimi si Passo doble, Rumba, Charleston, Tango etj, të shoqëruar nga balerinët profesionistë.

Në bazë të votave të publikut në fillim u largua Aurela Hoxha, më pas Aulona Musta dhe Arjon Muça, duke u përballur kështu në finale Lori Hoxha dhe Flaka Krelani.