BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Gossip

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?”/ Albatros Rexhaj habit me përgjigjen

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?”/ Albatros Rexhaj habit me

Në emisionin “Më Lër Të Flas”, u diskutua ditën e sotme diferenca e moshës por dhe dallimet në një marrëdhënie.

Olsa muhameti i drejtoi një pyetje Albatros Rexhajt, duke e pyetur nëse ka dashuruar në çdo lidhje që ai ka qenë. Këtu ndërhyri Edi Manushi, i cili e pyeti se sa herë ka kryer marrëdhënie pa dahsuri.

Albatrosi tha se jo në të gjitha lidhjet e tij ka pasur njenja dahsurie, pasi meshkujt janën ga natyra hamshorë.

“Mashkulli në natyrën e vet është hamshor, gjuetar dhe fakti që do ta ketë një gjë për vete nuk do të thotë që e do. Në momentin kur vjen ajo gjëja që thua ti, unë nuk kam që në ky njeri në standard. Nuk kam menduar vetëm për mua. Nuk kam dashuruar çdo herë. Nuk kam pasur pasion në çdo marrëdhënie seksuale. Në momentin e parë që kam parë njeriun që më ka çarmaosur komplet, aty e lashë.”- tha Albatrosi.