BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Gossip

Publikohet videoja: Si u prit Fifi pas daljes nga ‘Big Brother VIP’

Publikohet videoja: Si u prit Fifi pas daljes nga ‘Big Brother VIP’

Fifi u largua sot nga “Big Brother VIP” me dëshirën e saj. Këngëtarja tha se kjo eksperiencë nuk ka ndikuar për mirë te ajo dhe shtoi se ka nevojë të merret me veten. Fifi u përcoll me lot dhe përqafime nga banorët, ndërkohë që menjëherë pas daljes është takuar me miqtë e saj.

Miku i saj i ngushtë, Graciano Tagani ka publikuar një video të Fifit, ku këngëtarja shihet shumë e lumtur që është në shtëpinë e saj. “O drita ime ti”, dëgjohet t’i thotë Graciano.

Po ashtu Fifi është takuar dhe me Arditin, i cili e ka përgëzuar për guximin dhe kurajon.

“Bravo Fifit për guximin dhe kurajon që sot vuri veten dhe shëndetin e saj mbi çdo gjë. Njerëzit që e duan e kuptojnë që ajo Fifi është më e rëndësishme se loja.
P.a: Ne të dy jemi shokë dhe do vazhdojmë pavarësisht çdo gjëje, se respekti për njëri-tjetrin është kryesori. Ai që të do t’i thotë gjërat edhe kur dhembin”, ka shkruar Arditi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Më të lexuarat