BREAKING NEWS

"We no longer have criminals who reach out with a Kalashnikov and kill half the bar"/ The forensics expert gives a strong warning: Professionalism has increased, from 2012 until now...

"We no longer have criminals who reach out with a Kalashnikov and kill half
x
BREAKING NEWS

"It is done to attract the attention of the State Police"/ The former head of the police reveals who takes the photos of the much-wanted Ervis Martinaj

"It is done to attract the attention of the State Police"/ The former
x
BREAKING NEWS

"Initially they give him the car for..." The former head of the State Police reveals how contract killers are recruited

"Initially they give him the car for..." The former head of the State
x
BREAKING NEWS

The journalist shocks with the statement: Police systems were built by a Russian company, this is the damage caused by hackers in the system

The journalist shocks with the statement: Police systems were built by a Russian
x
BREAKING NEWS

The testimony of the two Beqiraj brothers / Klodiana Lala breaks the strong statement: Random criminal events have 'whitened the face of the police'

The testimony of the two Beqiraj brothers / Klodiana Lala breaks the strong
x
BREAKING NEWS

"In Albania, he only has left...", Klodiana Lala speaks with names: Who is the well-known character of the world of crime who received the fine of 500 thousand euros

"In Albania, he only has left...", Klodiana Lala speaks with names:
x
BREAKING NEWS

"Killers for hire are a dangerous problem", Artan Hoxha reveals the main 'financier' of these serious crimes

"Killers for hire are a dangerous problem", Artan Hoxha reveals the
x
BREAKING NEWS

Indefinite imprisonment for the two Beqiraj brothers, Artan Hoxha casts doubts on the court's decision: I was surprised, there is something that does not match, I suspect that...

Indefinite imprisonment for the two Beqiraj brothers, Artan Hoxha casts doubts
x

Gossip

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the action of her partner gets everyone's attention

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the

With the last concert she held in Skopje, Filloreta Raçi, known as Fifi, showed everyone that music is everything to her.

Even the heavy rain did not stop the singer from appearing in front of her fans who had filled the square.

Fifi has also shared this special moment on her Instagram, where next to a photo of her drilling in the rain she writes: "I love music even more when I sing for people who love my music".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Ky veprim i këngëtares ka bërë krenar edhe partnerin e saj, Adis Patushin. Biznesmeni ka ndarë të njëjtën foto në Instastory duke shkruar vetëm “krenar për ty”.

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the

Filloreta Raçi nuk hezitoi ta tregonte dhe njëherë dashurinë për Adisin, duke e falënderuar publikisht që i qëndron afër në të mirë dhe në të keq.

“Faleminderit që më mban dorën në ditë të mira dhe të këqija,”-shkruan Fifi.

Kujtojmë që në fillim të lidhjes çifti nuk është kujdesur t’i fshihet syve kureshtarë, duke shfaqur haptazi dashurinë e tyre. Adisi e shoqëron Fifin edhe në koncertet e saj, ku shpesh marrin vëmendje me veprimet romantike.

Këngëtarja e zyrtarizoi lidhjen e saj me ish-bashkëshortin e modeles së njohur Adriola Dushit, gjatë një koncerti të sajin. Fifi u puth me Adisin para të gjithë publikut dhe videoja e tyre qarkulloi kudo në rrjet.

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the

The photo is published that is spreading rapidly / Fifi sings in the rain, the