BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Gossip

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve të njohur të showbiz-it shqiptar (FOTO)

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Ditën e djeshme në media u raportua se Fero dhe Arbenita mund t'i kishin dhënë fund martesës. Dyshja e hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale pasi modelja zbuloi se Neymar i kishte shkruar.

Së fundmi, duket se Arbenita i ka konfirmuar zërat për ndarje me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një video ku thuhet: “A mendon se janë të rëndësishëm burrat?" dhe përgjigjja e saj është "Për çfarë?”

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Kujtojmë se Arbenita mori vëmendjen e të gjithëve me videon e publikuar në Tik Tok. Futbollisti i njohur Neymar e kishte ngacmuar duke i dërguar një emoji me zemra në Instagram.

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve