BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x

Gossip

Pas 'armëpushimit", Iliri sulmon sërish Monikën: “Vjehrra” të zgjidhte DJ Dagz?/ Arjola befasohet: Pse e ke kap keq?

Pas 'armëpushimit", Iliri sulmon sërish Monikën:

Zinxhiri i shpëtimit është komentuar gjatë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Disa prej banorëve nuk e kuptuan se pse Dj Dagz, i cili u eliminua pasi doli në nominim me Einxhel, nuk u shpëtua nga Egzona, Donaldi, Beatrix apo Monika.

Ndonëse të gjithë janë shprehur se Dagz është pozitiv dhe i sjellshëm, askush nuk e mendoi emrin e tij gjatë zinxhirit.

Teksa Iliri po bisedonte me Arjolën dhe Arbrin, me ironi tha: “vjehrra të zgjidhte Dagz?”.

Biseda mes banorëve:

Arjola: Ka shumë njerëz që Dagz-in e kanë pasur afër.

Iliri: Vjehrra do të zgjidhte Dagz-in? E pe ça i tha Dagz-i?

Arjola: Po shumë mirë që ia tha.

Iliri: Të shkojë tani t’i bëjë celebrimin Dagz-it.

Arjola: Nuk ka lidhje, mos e shiko me atë sy. Mos i kalku gjërat kështu. Pse e ke kap kaq keq me Monikën?

Iliri: Shumë keq. Për mua është kapitull i mbyllur. Po ta them edhe këtu që ta mbash mend. Ka dy ditë që e shikoj çfarë bën.

Më të lexuarat