BREAKING NEWS

The traitor Edi Rama opposite the hero Albin Kurti as Esat Pashë Toptani opposite Ismail Qemali

The traitor Edi Rama opposite the hero Albin Kurti as Esat Pashë Toptani
x
BREAKING NEWS

What happened in the studio? The contestant of 'Per'puthen' bursts into tears, confesses the threats...

What happened in the studio? The contestant of 'Per'puthen'
x
BREAKING NEWS

20 thousand Albanians died from Covid-19 and thousands more spent 200 million euros to be cured, doctor Erion Dasho sheds light on the behind-the-scenes of the pandemic and raises the alarm about the corruption that has gripped the health system in the...

20 thousand Albanians died from Covid-19 and thousands more spent 200 million
x
BREAKING NEWS

Edi Rama visits Croatia to meet the host of Sali Berisha, the prime minister confirms the connections with "non women" through Bashkim Ulaj and accepts the conflict of interest that has given him concessions

Edi Rama visits Croatia to meet the host of Sali Berisha, the prime minister
x
BREAKING NEWS

Former minister Frida Krifca and the AZHBR leadership chain towards arrest according to the Croatian model, this is how OLAF caused the "earthquake" in Zagreb and how officials who abused EU funds ended up in handcuffs

Former minister Frida Krifca and the AZHBR leadership chain towards arrest
x
BREAKING NEWS

Here's what SPAK head Altin Dumani revealed in 2010 about the "Gërdec" affair, how the US Embassy reported the tragedy, the American cable that sinks Shkëlzen Berisha is revealed

Here's what SPAK head Altin Dumani revealed in 2010 about the
x
BREAKING NEWS

A fight broke out in SPAK over the date of Ilir Beqja's arrest

A fight broke out in SPAK over the date of Ilir Beqja's arrest
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela talks about the files in SPAK of Berisha's son-in-law, Shkëlzen, Ilir Beqaj, Frida Krifca, Belinda Ballukut and Mirela Kumbaro and reveals the Rama scandal with the statement that KFOR will take over the north of Kosovo

Spartak Ngjela talks about the files in SPAK of Berisha's son-in-law,
x

Gossip

Money, love and success, who is the lucky sign for today

Money, love and success, who is the lucky sign for today

Aries

In the morning, the Moon will cause all attention to be focused on finances. Money comes and goes, but the important thing is not to chase after it. The afternoon will be pleasant in the company of a friend of yours. By listening to his/her problems you will also reflect on yourself.

Taurus


Concentrate all your energies in the morning, so during the afternoon you will feel relaxed and comfortable. After a relaxing coffee or lunch, you will feel full of energy. Day full of interesting meetings for singles, they can most likely find the right person. Good finances.

Gemini

In the morning you will not be in the mood at all, but haunted by old memories. During the afternoon, the situation will improve significantly, while romantic meetings are also expected. A dinner in a restaurant or a walk in the fresh air will significantly improve your mood.


The crab

You will have four eyes in matters of the heart, but when the Moon changes position, your field of interest will also change, being posted in work matters. During this day you will be organized in detail, and you will not chase after the chatter, as it usually happens.

Leo

Thursday will be divided into two, the morning filled with commitments for work, while the afternoon and dinner with the field of feelings. The Moon will increase your sensitivity and attention to a matter related to the field of feelings.

Virgo

Në mëngjes, Hëna do të jetë aleati juaj kryesor. Partneri/ja do të jetë i pari që do ju zbukurojë ditën duke bërë blerjet që ju nevojiten. Ndërkohë gjatë pasdites do të jeni të qetë dhe të relaksuar nën shoqërinë e familjarëve dhe miqve tuaj. Do të habiteni kur të kuptoni se shumë gjëra varen prej jush.

Peshorja

Më e mira për të lindurit e kësaj shenje do të vijë gjatë pasdites së të enjtes, në sajë të ndikimit të Hënës. Kjo është dita ideale për të përballuar një udhëtim të gjatë. Një kthim në vendet ku keni kaluar fëmijërinë, do ju lumturojë pa masë.

Akrepi

Kontaktet që do të keni me njerëz disi të largët nuk do t’iu zhgënjejnë, sidomos nëse jeni me pushime në një vend që ju intrigon. Por para se të përhumbeni, ka diçka në familje që duhet mbyllur, dyshime që duhen sqaruar… dhe sidomos me veten tuaj.

Shigjetari

Humori i mirë do të vijë gjatë pasdites, ku së bashku me miqtë tuaj do të kaloni momente të paharrueshme. Ngrohtësia e të tjerëve do ju rrisë vetëbesimin, duke u ndjerë mjaft të mbrojtur dhe të inkurajuar. Beqarët do realizojnë takime interesante gjatë kësaj të enjte.

Bricjapi

Mëngjesi do të jetë pozitiv, pasi do e gjeni veten mes miqve që i vlerësoni. Hëna do të ketë ndikim të favorshëm në shenjën tuaj, por gjatë pasdites do t’iu braktisë në duart e fatit. Miqësi dhe kaq, për dashurinë as që flitet gjatë kësaj të enjte. Kujdes me shëndetin, do ndjeheni disi delikat.

Ujori

Dita do të nisë shumë ngadalë, por më pas me praninë e Hënës do të jeni të mbushur me energji dhe kreativitet. Besnikëria është një virtyt i juaji, dhe kjo gjë do ju shpërblehet dhe nga partneri/ja. Financat do vinë duke u përmirësuar ndjeshëm duke shmangur problemet.

Peshqit

In the morning, the Moon in your sign will support you, but at lunch you may have some mood swings. Those on vacation will have a day of absolute relaxation enjoying everything and especially the food.

/5 questions.al