BREAKING NEWS

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për videon me Priftin dhe zbulon pasurinë e Monika Kryemadhit: Ka një pronë bashkë me familjen e saj, me ata sigurojmë të ardhura për të shkolluar fëmijët jashtë shtetit

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për
x
BREAKING NEWS

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku Ilir Meta po jep intervistë: Presidenti rrëfeu se kush janë dy politikanët që vranë protestuesit në 21 janar! Erla Mëhilli po e informon...

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku
x
BREAKING NEWS

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj kush i vrau protestuesit më 21 janar

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj
x
BREAKING NEWS

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë në emision (PAMJET)

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz i lindur i Napolit! Ja çfarë i dha Sali Berisha

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz
x
BREAKING NEWS

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret e Korçës, ja çfarë ndodhi kur po lëvizte në këmbë në pedonalen e qytetit

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret
x
BREAKING NEWS

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë me motin më 1 Shkurt

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do
x
BREAKING NEWS

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?", drejtuesi demokrat në Fier i jep përgjigjen e fortë Berishës: Ish-politikani i korruptuar vetëm vjell vrer sepse ka inat se...

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?",
x

Gossip

"Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin", revoltohet mikesha e Beatrixës

"Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin", revoltohet

Marrëdhënia mes Beatrixës dhe Donaldit ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit e jo më kot pasi dyshja çdo moment shfaqen duke u puthur e përqafuar e madje nuk kanë munguar as prekjet.

Kjo ka nxitur dhe shumë komentues t'i kthehen kundër Donaldit për faktin se ai deri dje i shprehte dashurinë Borës e për këtë shkak disa e kanë quajtur edhe "lojë" këtë afrimitet të të dyve.

Një pyetje mbi raportin e Beatrixës me Donaldin është bërë sot edhe në Instagramin e këngëtares, e cila siç duket ia ka lënë në menaxhim jo familjes, por miqve.

"Donaldi është i Borës", shkruan një ndjekës ndërsa menaxherja e Instagramit të Beatrixës ia kthen: "Ku tërhiqen këto certifikatat e pronësisë për njerëzit?"

"Këtej bën si shoqe Borës, këtej i merr të dashurin, pafytyrësi", shkruan një tjetër ndjekës, i cili merr këtë përgjigje: "Nuk bën si shoqe, nuk është shoqe".