BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x
BREAKING NEWS

Në përgjimet e “SKY ECC” dalin gazetarë të njohur që bashkëpunojnë me krimin dhe politikanë që kanë porositur vrasje, gati të fundoset një ministër, ja prapaskenat e bujshme, flet Anduena Llabani

Në përgjimet e “SKY ECC” dalin gazetarë të
x
BREAKING NEWS

Provokon doktori i Bllokut Sali Berisha dhe sulmon ashpër LANÇ: Dita e Çlirimit dita më e zezë për shqiptarët, nuk ranë 28 mijë dëshmorë dhe pati vëllavrasje, janë shpikur beteja dhe janë trilluar histori mbi partizanët

Provokon doktori i Bllokut Sali Berisha dhe sulmon ashpër LANÇ: Dita
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja pse Sali Berisha nuk e pranon 29 Nëntorin si ditën e Çlirimit, është rreshtuar krah ballistëve dhe nazifashistëve, faktet rrëzojnë pretendimet e tij

Muharrem Xhafa: Ja pse Sali Berisha nuk e pranon 29 Nëntorin si ditën
x
BREAKING NEWS

Sulmoi egërsisht luftën partizane, Petro Koçi i përgjigjet Sali Berishës: Je një kryeballist antikombëtar dhe pasuesi i denjë i kriminelit Xhaferr Deva

Sulmoi egërsisht luftën partizane, Petro Koçi i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x

Gossip

Nuk është më sekret, ish-banorja e BBV zbulon për herë të parë portretin e të dashurit (Video)

Nuk është më sekret, ish-banorja e BBV zbulon për herë

Mikela Pupa është një personazh mjaft i komentuar dhe i pëlqyer në median shqiptare. E njohur fillimisht nga pjesëmarrja e saj në “Për’puthen”, më pas Mikela u bë pjesë e një prej shtëpive më të fashmshe në Shqipëri, BBV, ku së bashku me Efin, ishin si një konkurrent i vetëm.

Para disa kohësh, Mikela ka pranuar publikisht se është duke shijuar një lidhje të re dashurie, për të cilën shpesh herë është shprehur se ndihet shumë e lumtur.

Mikela ka treguar se djali me të cilin është e dashuruar dhe ka nisur bashkëjetesën, nuk është personazh publik por që i përket fushës së artit. Pupa ka treguar se nuk dëshiron ta bëjë publike fytyrën e të dashurin pasi vet ai nuk e do këtë gjë.

Mbrëmjen e kaluar, ish-konkurrentja e BBV, ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj ne Instagram, ku sigurisht nuk i kanë munguar pyetjet lidhur me partnerin e saj.

“Foton më të bukur me të dashurin tend”, i ka shkruar një ndjekëse Mikelës, e cila i është përgjigjur duke postuar një video ku shfaqet së bashku me djalin që i ka rrëmbyer zemrën.

“Nuk bëjmë foto kopertinash por kemi gjithmonë momente të tilla”, shkruan personazhi i njohur televiziv bashkangjitur videos së postuar, duke zbuluar për herë të parë identitetin e të dashurit të saj.