BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x

Gossip

Nuk do ta besoni! Beatrix vazhdon të lëshojë të tjera "perlat" nga matematika, ja sa bëjnë 1099+1 sipas këngëtares. Modelja bëhet virale në rrjetet sociale

Nuk do ta besoni! Beatrix vazhdon të lëshojë të tjera

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktualisht një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP, pas skenave të xhelozisë me Egzonën por edhe me zgjedhjen e saj në zinxhirin e mbrëmjes së kaluar.

Por duket se pavarësisht këtyre ajo vazhdon ta tregojë se nuk ka qenë dhe nuk është e mirë në matematikë.

Pas gafës se 12 plus 4 bëjnë 26, ajo ka "dhuruar" një tjetër gafë për publikun i cili e ndjek dhe komenton në çdo moment.

Së fundmi në media dhe rrjetet sociale po qarkullon gafa e modeles, Dj. Dagz e pyet se sa bëjnë 1099 plus 1 dhe dhe ajo thotë një milion.

Në këtë moment ndërhyn Donaldi i cili thotë: "Bëjnë 1100 moj".

Nuk do ta besoni! Beatrix vazhdon të lëshojë të tjera

Më të lexuarat