BREAKING NEWS

Meta në alarm se mund shpallet “non grata” pas largimit nga Presidenca, sulmon ambasadën e SHBA dhe premton rezistencë

Meta në alarm se mund shpallet “non grata” pas largimit nga
x
BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron tërmet në Shqipëri e Ballkan, hap letrat për milionat e investuara në kompanitë “off shore”, të rrezikuar dhjetëra politikanë

SHBA paralajmëron tërmet në Shqipëri e Ballkan, hap letrat
x
BREAKING NEWS

Basha vulos pastrimin e PD nga berishistët, largon nga komisionet Vokshin, Bylykbashin, Këlliçin dhe Baçin, zbardhet shkresa për Kuvendin

Basha vulos pastrimin e PD nga berishistët, largon nga komisionet Vokshin,
x
BREAKING NEWS

Habitet Blendi Fevziu, Artan Hoxha i dërgon ‘live’ në emision mesazhin me informacionin që nuk e priste për vizitën e Erdoganit në Shqipëri: Në katin e parë të Kryeministrisë...(VIDEO)

Habitet Blendi Fevziu, Artan Hoxha i dërgon ‘live’ në
x
BREAKING NEWS

Erdogan ultimatum të prerë Ramës të likuidojë gylenistët: Merrni masa urgjente, në takimet e ardhshme të jetë mbyllur si çështje

Erdogan ultimatum të prerë Ramës të likuidojë
x
BREAKING NEWS

“Ishallah e ka pasur me shaka”/ Presidenti Meta doli me paralajmërimin e fortë, Artan Hoxha plas deklaratën e papritur: Për fat të mirë është akoma gjallë mes nesh....

“Ishallah e ka pasur me shaka”/ Presidenti Meta doli me
x
BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x

Gossip

Nata nuk mbaroi aty! Bora Zemani mori lajmin më të ëmbël pas takimit me Donaldin: Arjan kam shumë pikëpyetje për vete. Mos më vër më shumë në siklet

Nata nuk mbaroi aty! Bora Zemani mori lajmin më të ëmbël

Takimi i Bora Zemani dhe Donald Veshaj në mbrëmjen e së premtes në “Big Brother VIP” nisi me një përqafim të gjatë, u shoqërua me shumë emocione dhe u mbyll me një puthje.

Ky takim është bërë viral kudo në rrjet, ndërsa së fundmi është komentuar nga vetë Bora gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”.

Të gjithë konkurrentët bashkë me opinionistin uruan moderatoren, e cila tha se e gjithë ngjarja ishte shumë e papritur për të. Përpos Donaldit ajo u ndal dhe te Semi e te një mikeshë e tyre.

“Nuk dua të përmend vetëm Donaldin, por dhe marrëdhënien me shoqen e ngushtë, Semin. Nata ime nuk mbaroi aty se shoqja jonë tjetër e ngushtë lindi po atë natë”, u shpreh Bora.

Opinionisti Arjan Konomi vazhdoi ta pyeste në lidhje me Donaldin, por moderatorja tha e emocionuar:

“Ishin shumë emocione të bukura dhe për mua realisht. Nuk e di çfarë të them se deri diku e prisja që do ngacmohesha edhe për këtë pjesë, por deri në atë pikë nuk e mendoja se do të shkonte. Kam shumë pikëpyetje për vete. Mos më vër më shumë në siklet”.