BREAKING NEWS

Vazhdon përplasja e fortë mes dy PD-ve, reagon Gjykata e Apelit dhe zbardh vendimin. Ja çfarë pritet të ndodhë ditën e sotme

Vazhdon përplasja e fortë mes dy PD-ve, reagon Gjykata e Apelit dhe
x
BREAKING NEWS

Video që po shpërndahet në mediat botërore/ Përkeqësohet shëndeti i Vladimir Putinit, ja çfarë bëri presidenti rus që vuri në siklet homologun taxhikistanas

Video që po shpërndahet në mediat botërore/
x
BREAKING NEWS

“Disa personave që dalin në ekran do t’u vihen prangat”/ Trondit Lorenc Vangjeli, nxjerr prapaskenat dhe plas paralajmërimin ‘bombë’: Në Tiranë ka shumë frikë dhe do të ndodhin...

“Disa personave që dalin në ekran do t’u vihen
x
BREAKING NEWS

Përplasja për emrin e presidentit të ri, Kreshnik Spahiu del me reagimin e fortë: Opozita nuk mund të...

Përplasja për emrin e presidentit të ri, Kreshnik Spahiu del me
x
BREAKING NEWS

Lefter Koka i penduar? Reagojnë avokatët e ish-ministrit dhe zbulojnë çfarë do ndodhë nesër: Është cënim i të drejtave të njeriut. E pamundur që të...

Lefter Koka i penduar? Reagojnë avokatët e ish-ministrit dhe
x
BREAKING NEWS

Rusia i jep goditjen e fortë Finlandëz, zbardhet vendimi i fundit

Rusia i jep goditjen e fortë Finlandëz, zbardhet vendimi i fundit
x
BREAKING NEWS

Akuzohet për shpërdorim detyre, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK për ish-drejtorin e RTSH-së, Thoma Gëllçin

Akuzohet për shpërdorim detyre, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon ‘flakë për flakë’ politologu i njohur dhe plas paralajmërimin e fortë: Do kemi ‘prerje kokash’ nga...

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon
x

Gossip

MOMENT EPIK/ Iliri i Big Brother rrëzohet teksa bënte prova me dy banorë të tjerë

MOMENT EPIK/ Iliri i Big Brother rrëzohet teksa bënte prova me dy

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri së bashku me moderatoren kosovare, Egzona Rafuna dhe me balerinin, Dritan Brama kanë bërë përgatitjet për provën javore.

Gjatë kërcimit në oborr, Ilirit në një moment i ka rrëshqitur këmba dhe kështu u rrezua, teksa menjëherë e ndihmuan Egzona dhe Tani, por rezultoi pa lëndime.

Kujtojmë që Iliri është njëri ndër banorët më të komentuar në rrjete sociale pas debateve të shpeshta me aktorin, Donald Veshaj dhe me banorët e tjerë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Më të lexuarat