BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Gossip

Moment epik/ Donald Veshaj i bën Monika Lubonjës rrengun që nuk e priste, ajo shpërthen në ulërima (VIDEO)

Moment epik/ Donald Veshaj i bën Monika Lubonjës rrengun që nuk e

Aktori Donald Vehshaj është një ndër konkurrentët e ‘Big Brother VIP’ që krijon jo pak situata komike brenda shtëpisë më të famshme.

I tillë ishte edhe rasti i sotëm kur “shënjestra” e tij ishte Monika Lubonja.

Teksa ajo po qëronte patatet me Fifin, Donaldi pretendon se po i dorëzonte një tenxhere me ujë të nxehtë.

Teksa ai i jep tenxheren Monikës, një incident ndodh dhe presupozohet se i gjithë uji i nxehtë do të derdhej tragjikisht mbi trupin e Monikës.

Fatmirësisht e gjitha ishte një lojë dhe tenxherja ishte bosh, por gjithsesi kaq mjaftoi që Monika të ulëriste e frikësuar.

Më të lexuarat