BREAKING NEWS

Meta, in a panic from the relocation of the 700 thousand euro block, talks about the video with the Priest and reveals the property of Monika Kryemadhi: She has a property together with her family, with them we provide income to educate the children ab...

Meta, in a panic from the relocation of the 700 thousand euro block, talks about
x
BREAKING NEWS

"Do not miss it", Artan Hoxha reveals the behind the scenes inside the studio where Ilir Meta is giving an interview: The President confessed who are the two politicians who killed the protesters on January 21! Erla Mëhilli is informing ...

"Do not miss it", Artan Hoxha reveals the behind the scenes inside the
x
BREAKING NEWS

President Ilir Meta: I will tell you who killed the protesters on January 21

President Ilir Meta: I will tell you who killed the protesters on January 21
x
BREAKING NEWS

What happened to Ilir Meta? President appears tanned on the show (IMAGES)

What happened to Ilir Meta? President appears tanned on the show (IMAGES)
x
BREAKING NEWS

Strong testimony from the US: This businessman is a Napoli-born mobster! Here is what Sali Berisha gave him

Strong testimony from the US: This businessman is a Napoli-born mobster! Here is
x
BREAKING NEWS

An unexpected thing happens to Basha, he immediately enters one of the bars in Korça, here is what happened when he was walking on the sidewalk of the city

An unexpected thing happens to Basha, he immediately enters one of the bars in
x
BREAKING NEWS

CAREFUL! Meteorologists warn: Here's what the weather will be like on February 1st

CAREFUL! Meteorologists warn: Here's what the weather will be like on
x
BREAKING NEWS

"You have to leave the DP! How did you earn 32 million euros?", The MP gives a strong answer to Berisha: The former corrupt politician only vomits bitterness because he is angry that ...

"You have to leave the DP! How did you earn 32 million euros?", The MP
x

Gossip

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what connects him with Bora Zeman

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what

Former 'Match' contestant, Atdhe Xharavina is involved in the Bora-Donald-Beatrix triangle, from rumors that have been prompted by himself for a possible connection between him and the presenter.

Atdheu has been provocative several times in interviews about the moderator and has always sent suspicious signals until it was Bora herself who put the 'dots on i' denying a connection between them and Atdheu later removed her from Instagram and became somewhat clearer about his relationship with Bora.

One of the last times he posted an InstaStory with the caption: "You are like snow, beautiful but cool."

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what

Por sot pas mesnate, ai ka zhvilluar një pyetësor me ndjekësit e tij në Instagram dhe ka sqaruar se këto aludime po i prishin marrëdhënie me një vajzë tjetër e se nuk ka lidhje aspak me ‘personin tjetër’ që është Bora Zemani.

“Varet se si i marrin  njerëzit edhe portalet story-t e mia, unë tek intervista e fundit u tregova i sinqertë që më kanë prishur punë me një gocë dhe prap kur hedh story unë e lidhin me një person tjetër që s’ka lidhje fare.” ,- shkroi ai.

"My job has been ruined" / Atdheu speaks openly and shows what

Atdheu mesa duket pikërisht në këto momente kur rrjeti zien vendos të bëjë statuse, të cilat lëjojnë vend për interpretim.

Nuk është hera e parë që Atdheu lë mesazhe dyshuese kundrejt Borës, ai madje ka arritur deri aty sa ka përmendur se do dëshironte të kishte një vajzë e ta quante me emrin ‘Nala‘ , deklaratë, të cilën e ka dhënë Bora më herët.

Will the Homeland continue to be so clear, or will we still expect coding messages from it ?! It remains to be seen.