BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Gossip

Mbërrin zarfi i zi në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ për dy banorët e rinj, iu komunikohet vendimi i papritur

Mbërrin zarfi i zi në shtëpinë e ‘Big Brother

‘Vëllai i madh’ ka komunikuar mbrëmjen e djeshme se brenda shtëpisë është thyer një nga rregullat e programit, duke dhënë informacionin për mënyrën sesi interpretohen ngjarjet jashtë shtëpisë së “Big Brother”.

Meridiani dhe Antonela, dy konkurrentët më të rinj të shtëpisë kanë shkelur rregullat sapo kanë hyrë brenda.

Ata kanë biseduar me banorët, duke zbuluar se çfarë mendon publiku për ta. Për këtë, Vëllai i Madh ka vendosur që asnjë nga ata nuk do të përfitojë nga buxheti i javës. Arsyen përse, nuk duhet t’ia tregojnë askujt. Nëse shkelin sërish rregullat, do të përjashtohen menjëherë.