BREAKING NEWS

The agreement with Serbia/ Kurti meeting with Nikola in the Assembly, the discussion becomes clear

The agreement with Serbia/ Kurti meeting with Nikola in the Assembly, the
x
BREAKING NEWS

Serious/ A person is found dead, the first details emerge

Serious/ A person is found dead, the first details emerge
x
BREAKING NEWS

Involved in physical violence, the Director of the Tirana Local Police Directorate makes the decision for the three employees

Involved in physical violence, the Director of the Tirana Local Police
x
BREAKING NEWS

Kurti arrives in Tirana, the Presidency clears the meeting

Kurti arrives in Tirana, the Presidency clears the meeting
x
BREAKING NEWS

A fight broke out between police officers in Tirana, the first details emerge

A fight broke out between police officers in Tirana, the first details emerge
x
BREAKING NEWS

Kurti arrives at the Presidency, is expected by Bajram Begaj, here is what will be discussed

Kurti arrives at the Presidency, is expected by Bajram Begaj, here is what will
x
BREAKING NEWS

Elections of May 14/ They left the mandate of the deputy to run for mayor, here are the five new names that enter the Assembly

Elections of May 14/ They left the mandate of the deputy to run for mayor, here
x
BREAKING NEWS

Gunshots in Tirana, shots were fired at the OSHEE official's apartment (DETAILS)

Gunshots in Tirana, shots were fired at the OSHEE official's apartment
x

Gossip

Their relationship lasted for a while, as Stres's friend blackmailed Efi with the 'red stamp' video! Who is her new boyfriend and why does she keep the name of the famous economist hidden

Their relationship lasted for a while, as Stres's friend blackmailed Efi

For more than a month, Efi experienced her experience in "Big Brother Vip". And it must be said that this experience was not easy at all for the former competitor of "Puputhen".

After various dynamics, almost the entire public opinion joined him, when Olta threatened that he had materials about him that could get him out.

Their relationship lasted for a while, as Stres's friend blackmailed Efi

"Even that other one, Efit, I have things that she has no idea that I know. If I love you, I'll take it out with one sentence", was Olta's open threat, which probably refers to a +18 video of the former competitor of "Purputhen", which is circulating on "WhatsApp".

It is about an 18+ video, which Efi recorded himself and sent to someone, who treacherously published it. It seems that immediately after this statement of the actress, the video was actually published.

Although the recording had been circulating around Tirana for months, the media had not published it. As far as we can tell, a young rapper is the person who shared Efi's video. Among other things, the boy in question is also Stresi's friend.

Mes tij dhe Efit ka pasur një marrëdhënie të shkurtër dhe fill pas distancimit të tyre, djali në fjalë ka nisur t’i bëjë shantazh edhe me videon. U duk se e gjithë kjo histori ishte harruar, deri kur Olta Gixhari e kërcënoi me gjasa pasi ka pasur dijeni për regjistrimin.

Their relationship lasted for a while, as Stres's friend blackmailed Efi

Ndonëse të shumtë ishin figurat publike që e mbështetën Efin, disa media e bënë publike regjistrimin. Sakaq, ka ardhur dhe reagimi i shoqes së ngushtë të Efit, Mikelës, e cila u eliminua disa javë më parë nga “BBVIP”.

Me anë të një videoje në “InstaStory”, ajo ironizoi deklaratën e aktores ku shprehej se nëse ajo kishte “As-a” në dorë, atëherë për Oltën ka “dy Joker-a”. Pra, duke lënë të nënkuptonte se informacionet që Mikela ka për aktoren janë më të forta dhe që mund ta dëmtojnë atë.

“E kam parë, si gjithmonë nuk surprizohem nga Olta që është supermashtruese. Më vjen keq që nuk e kam përballë që t’i them, ‘nëse ti Olta paske As-a nën mëngë për Kiarën dhe Efin, më lejo të të them që për ty kam dy ‘Joker’-a në dorë”, tha Mikela.

Nga ana tjetër, Efi duket e pashqetësuar për gjithçka ka lënë pas, duke e pasur fokusin vetëm te dashuria e re. Edhe pse një apo dy herë ka përmendur faktin që është e lidhur me dikë jashtë, Efi nuk ka dhënë më tepër detaje.

Ndonëse Luizi e ngacmoi disa herë, që ajo të tregonte diçka më shumë, ishte e kotë. Efi nuk ndau me Luizin dhe Nitën asnjë detaj të tij, përveç faktit që është njeri i qetë dhe se nxjerr më të mirën e saj.

Earlier, she said that her boyfriend is an economist. Even in a conversation between the two, Efi said that her partner was spoken about several times at home by name and surname.

It seems that Efi's new partner is a personality in the field of economics and a public figure for Albanian screens. Since this relationship is in its early stages, she has preferred to keep his identity as discreet as possible, at least until their relationship is consolidated.

As a hermetic nature, she has often compromised by discovering that it is the new lover who pampers her with gifts from time to time, offering her a better life.

It seems that Efi has put behind the blackmail story once and for all with the strong video, following the new love story with the famous economist.