BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x
BREAKING NEWS

Në përgjimet e “SKY ECC” dalin gazetarë të njohur që bashkëpunojnë me krimin dhe politikanë që kanë porositur vrasje, gati të fundoset një ministër, ja prapaskenat e bujshme, flet Anduena Llabani

Në përgjimet e “SKY ECC” dalin gazetarë të
x
BREAKING NEWS

Provokon doktori i Bllokut Sali Berisha dhe sulmon ashpër LANÇ: Dita e Çlirimit dita më e zezë për shqiptarët, nuk ranë 28 mijë dëshmorë dhe pati vëllavrasje, janë shpikur beteja dhe janë trilluar histori mbi partizanët

Provokon doktori i Bllokut Sali Berisha dhe sulmon ashpër LANÇ: Dita
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja pse Sali Berisha nuk e pranon 29 Nëntorin si ditën e Çlirimit, është rreshtuar krah ballistëve dhe nazifashistëve, faktet rrëzojnë pretendimet e tij

Muharrem Xhafa: Ja pse Sali Berisha nuk e pranon 29 Nëntorin si ditën
x
BREAKING NEWS

Sulmoi egërsisht luftën partizane, Petro Koçi i përgjigjet Sali Berishës: Je një kryeballist antikombëtar dhe pasuesi i denjë i kriminelit Xhaferr Deva

Sulmoi egërsisht luftën partizane, Petro Koçi i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x

Gossip

Këngëtarja e njohur shqiptare jep lajmin e ëmbël, do të bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur  shqiptare jep lajmin e ëmbël, do

Mariza Ikonomi ka provuar ndjesinë më të bukur në botë duke u bërë nënë për herë të parë. Lajmin e kanë bërë me dije burime për “Kryefjala.com”.

Këngëtarja e njohur  shqiptare jep lajmin e ëmbël, do

Nuk dihet ende gjininë e bebit, pasi mami Mariza ka vendosur që ta mbajë këtë lajm tejet privat duke mos dashur të ndajë detaje rreth shtatzënisë së saj.

Këngëtarja dhe partneri i saj jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe largësia e ka ndihmuar këngëtaren që mos të jetë në qëndër të vëmendjes mediatike.