BREAKING NEWS

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Kombëtares, Armand Duka jap lajmin TRAGJIK: Personalitet me shumë vlera që do na mungojë të gjithëve!

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Kombëtares, Armand Duka jap lajmin
x
BREAKING NEWS

“E kanë lënë trutë e kokës”, Kreshnik Spahiu i publikon Ilir Metës videon që po thyen rrjetin

“E kanë lënë trutë e kokës”, Kreshnik
x
BREAKING NEWS

Ky është qyteti në vendin tonë që zgjohet i gjithi i ngrirë! Temperaturat zbresin deri në -18 gradë celsius

Ky është qyteti në vendin tonë që zgjohet i gjithi i
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD Luciano Boçi në zi, ndan lajmin e hidhur: Ndriçofsh në parajsë shoku, miku e kolegu im i mirë!

Deputeti i PD Luciano Boçi në zi, ndan lajmin e hidhur:
x
BREAKING NEWS

Temperatura nën zero dhe pritet të shkojnë -17 gradë të shoqëruar me reshje të dendura dëbore, Rama që në orët e para të mëngjesit bën njoftimin me rëndësi dhe nxjerr pamjet se çfarë po ndodh në vend

Temperatura nën zero dhe pritet të shkojnë -17 gradë të
x
BREAKING NEWS

Ngjarja që tronditi Shqipërinë/ Artan Hoxha publikon fotot dhe del me deklaratën e fortë: Dëshmorët e vërtetë jeni ju, nesër do të...

Ngjarja që tronditi Shqipërinë/ Artan Hoxha publikon fotot dhe
x
BREAKING NEWS

Shkëlqim Hajdari zbardh detajet e hetimeve për “21 Janarin”: FBI faktoi se Garda qëlloi për të vrarë, si u bllokua dosja dhe konflikti polici-prokurori

Shkëlqim Hajdari zbardh detajet e hetimeve për “21
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja në Strasburg për “21 Janarin”, Berisha fshehu provat për vrasjen e 4 protestuesve, Garda synonte të qëllonte sa më shumë njerëz

Zbardhet dosja në Strasburg për “21 Janarin”, Berisha
x

Gossip

“Kë do doje të puthje?”/ Donaldi i bën pyetjen e sikletshme, shihni si reagon Beatrix (VIDEO)

“Kë do doje të puthje?”/ Donaldi i bën pyetjen e

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë shndërruar në dy prej banorëve më të komentuar të ‘Big Brother VIP’.

Përkëdheljet, ledhatimet dhe shikimet provokuese të tyre ndaj njëri-tjetrit kanë hedhur dyshimet se Donaldi e ka harruar Borën dhe brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ po krijohet një çift i ri.

Mbrëmjen e djeshme gjatë një sfide që ‘Vëllai i Madh’ kishte përgatitur për banorët, Donaldi e ka pyetur Beatrixin se kë do të dëshironte që të puthte.

E ndjerë në siklet nga kjo pyetje, Beatrix ka preferuar më mirë të pijë alkool sesa të përgjigjet.

Më të lexuarat