BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Gossip

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar: Puseta pa kapak...

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

Situata e ndodhur mbrëmjen e djeshme në spektaklin e "Big Brother VIP" vazhdon të komentohet e personazhe të njohur kanë dhënë mendimin e tyre lidhur me ngjarjen.

Ndër ta edhe gazetari Flavio Qarri, i cili ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Flor Mumajesi vetem u perfol per lidhje me Fifin e ka 3 vite qe nuk mbledh veten”. "Sot kam pasur një gjendje të Fifit", vazhdoi gazetari.

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

Kaq ka mjaftuar dhe Flori është përgjigjur pak më vonë me një status në profilin e tij. 

”Nardi do thoshte: puseta pa kapak qelb! Unë kur isha fëmijë flija shumë vonë maksimumi në orën 9”, shkruan Flori duke mos dhënë më tepër sqarim se ç'ka dashur të thotë.

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

Ndërsa në statusin e rradhës ai e ka mbështetur Fifin publikisht duke shkruar: "E dua zërin tënd...Dedikuar atyre me të cilët jeta nuk u tregua e drejtë duke iu mohuar fjalët, dëgjimin, por jo ndjenjat. Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundemi s'do jemi dot kurrë".