BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x
BREAKING NEWS

Bujar Çela e Petro Koçi rrëfejnë tmerrin e majit ’96: Si u dhunuan, gjakosën dhe torturuan socialistët me urdhër të Sali Berishës, SPAK të hetojë ngjarjen

Bujar Çela e Petro Koçi rrëfejnë tmerrin e majit
x
BREAKING NEWS

Pakti për të eliminuar Reformën në Drejtësi, Berisha-Bardhi kundër rezolutës, por bëhen pjesë e komisionit special për të shpëtuar nga qelitë e SPAK

Pakti për të eliminuar Reformën në Drejtësi,
x
BREAKING NEWS

Largohet njeriu që i doli kundër SHBA për zgjedhjen e Altin Dumanit në krye të SPAK, i hapet rruga profesoreshës së njohur

Largohet njeriu që i doli kundër SHBA për zgjedhjen e Altin
x
BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x

Gossip

“Je dhe i lidhur, i shkove asaj në suitë”, Meritoni e akuzon, Graciano 'shpërthen' ashpër: Të kesh turp për këtë që thua, kur ti...

“Je dhe i lidhur, i shkove asaj në suitë”, Meritoni e

Ky i fundit, akuzoi Gracianon për qëndrimin e tij në suitë mbrëmjen e kaluar me Heidin. “Je edhe i lidhur”, i tha artisti, ndërsa balerini e konsideroi të turpshëm këtë koment.

Meritoni: Graciano, edhe 8 ditë i ke ti

Graciano: Ik o Meriton se na e shpife, kush dreqin je ti të na vendosësh ditët

Meritoni: Shijoje edhe 8 ditë shpirti im

Graciano: Ik lëpihu, ik bëhu tabel, ik ore, ato gishtat futi në vesh, fërko sytë, ec ore. Mashkull më pa dinjitet se ty, çfarë dreq burri je ti

Meritoni: Po ti po flet prë burrni?! Kur je i lidhur i dashuruar dhe shkon i flet tjetrës. I shkon në dytë

Graciano: Po a ke pak surrat? Më vjen keq që të kam përballë. Ti të martën do çohesh si je, do shohësh çfarë kam thënë unë atje dhe do më thuash më fal

Meritoni: Kjo është e turpshme

Graciano: Ta bësh këtë situatë në këtë mënyrë kaq të pistë, duhet të kesh turp për këtë çfarë thua. O shoku, këtu ecet me këmbë