BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Gossip

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, ndërron jetë në moshë të re aktori i njohur

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, ndërron

Billy Miller, ylli i serialeve televizive “Devil and Charm” dhe ” General Hospital “, vdiq të premten në moshën 43-vjeçare. Aktori fitues i çmimit “Daytime Emmy” u gjet i vdekur në Austin, Teksas.

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, ndërron

Menaxheri i Miller e konfirmoi lajmin për Variety.com të dielën. Në fakt, e diela 17/09 ishte dita kur aktori do të kishte mbushur 44 vjeç. “Aktori po luftonte me depresionin kur vdiq”, thuhej në deklaratë. Megjithatë, shkaku i vdekjes së tij mbetet i panjohur.

Miller lindi më 17 shtator 1979 dhe u rrit në Grand Prairie, Teksas. Gjatë gjithë fëmijërisë së tij, ai luftoi me një sëmundje të rrallë që preku kërcin në kyçin e këmbës.

Hyrja e tij në industrinë e argëtimit erdhi kur ai nënshkroi si model me Wilhelmina dhe më vonë luajti Richie Novak nga 2007 deri në 2008 në telenovelën “All My Children”. Miller më pas luajti në Bold and the Beautiful për të marrë rolin e Billy Abbott.

Roli i Millerit në “Ballure and Charm” i dha atij tre Emmy Daytime. Ajo la telenovelën në vitin 2014 dhe iu bashkua Spitalit të Përgjithshëm . Atje, Miller luajti rolet e Jason Morgan dhe Drew Kane, duke luajtur deri në vitin 2019, dhe më pas iu bashkua ” Suits ” për pesë episode.

Miller ka mbetur nga nëna e tij Patricia, motra Megan, dhëndri Ronnie, nipi Grayson dhe mbesa Charley.