BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Gossip

Habit konkurrentja "Përputhen": Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet në...

Habit konkurrentja "Përputhen": Ana më ka kapur nga gjoksi

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Mikela i habiti të gjithë me deklaratën e saj. Ajo tha se Ana e ka kapur nga gjoksi dhe vithet në dhomën e zhveshjes.

Nga ana tjetër Ana u shpreh se ajo është tip i afrueshëm dhe ka dëshirë të krijojë miqësi brenda programit.

Ana: Nëse unë jam e afrueshme dhe vij këtu me qëllime të sinqerta dhe dua vërtetë të gjej një miqësi këtu në mes, nuk është faji im që këtu jeni të gjithë fasada dhe nuk doni të afroheni me njëri-tjetrin

Mikela: Shiko, nga mënyra se si ti flet kalon në ofendime. Unë e kam Ritvanën shumë mikeshë, por nuk ka arritur Ritvana të më kapë në shkallë nga vithet dhe as të më bëjë gjeste, as në dhomë të zhveshjes të më kapë nga gjoksi

Ana: Në rradhë të parë Mikela nuk kam faj unë që ti provokon dhe meshkujt dhe femrat. Të dyja e dimë që kur kemi qenë afër kemi qenë normale si shoqe

Mikela: Unë me shoqet e mia nuk kam kështu gjestesh

Ana: Nuk ka lidhje, nuk më pëlqen fare që mundohesh ta përdorësh kundra meje

Më të lexuarat