BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Gossip

Foto/ Trixa paralajmëroi masa ligjore, reagon Albano Bogdo dhe ka dy fjalë për këngëtaren

Foto/ Trixa paralajmëroi masa ligjore, reagon Albano Bogdo dhe ka dy

Sy dhe veshë të gjithë jemi nga “sherri virtual”  mes familjes Ramosaj dhe aktori Albano Bogdo. Pas reagimit të Beatrix Ramosaj, ku paralajmëroi se ka marrë masa ligjore për aktorin lidhur me “ humorin e zi”  të përdorur gjatë emisionit të tij  “ Albano Show” , ka ardhur një postim edhe nga vetë Bogdo, ndonëse s’ ka përmendur emra ka lënë të kuptohet që ky status i tij lidhet pikërisht me këtë ngjarje.

Në “InsaStory”  Albano ka zgjedhur të postojë një shprehje të Mark Twain: Na ka bekuar Zoti me 3 gjëra jazhtëzakonisht të vyera si komb. 1-Lirinë e fjalës 2-Lirinë e mendimit dhe ndërgjegjes 3-Kryqëzimin publik nëqoftëse përdor një nga dy të parat.

E teksa të gjithë presin një kërkesë “ falje” nga Albano, ky i fundit s’ka ndërmend ta bëjë, madje vazhon të “justifikojë”  dhe të “ mbrojë”  deklaratën e tij ku iu referua këngëtarit Alban Ramosaj “si ai tipi që iu q* motra në Big Brother”.

Foto/ Trixa paralajmëroi masa ligjore, reagon Albano Bogdo dhe ka dy