BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Gossip

Einxhel Shkira shpërthen në lot: Dolën fjalët e babit tim! Kjo s’është më një lojë këtu

Einxhel Shkira shpërthen në lot: Dolën fjalët e babit tim!

Einxhel Shkira nuk po e përjeton mirë ditën e sotme sepse i duket sikur është e rrethuar nga njerëz që e sulmojnë dhe po mendon që të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

“Boll më, jam e lodhur nga 5 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës”,- tha ajo.

Sarah është përpjekur ta qetësoj. Më pas Einxhel ka dal për një xhiro në oborr me Arbrin (Dj Dagz), i cili e pyeti nëse ka ndonjë plan për nesër meqë ka ditëlindjen.

Einxhel: As nuk më bëhet asgjë. Sa mirë do kishte qenë të kisha dalë dje, do e kisha festuar me shoqërinë time. Do kisha qenë nesër me Gjirën, Gracianon, Florin, Fjoralbën, Ervinin.

Arbër: Mbase vijnë këtu! I ke kërkuar?

Einxhel: I kam kërkuar, por se besoj të vijnë.

Arbër: Mbase jo të gjithë, por dikush mund të vij. Sido të jetë na ke neve. Boll është.

Einxhel: Nuk është boll. Më ka marr malli për shokët e mi.

Arbër: Pse ja bën rrafsh vetes?

Einxhel: Po pse të gënjej? E ndiej mungesën e atyre. Jam shumë e lidhur me ata.

Arbër: Pse s’po del? Mund të dalësh.

Einxhel: E thashë edhe sot, s’më rrihet më. E kam menduar. Më thanë të qetësohem.

Arbër: Nuk dorëzohesh ti kaq lehtë.

Einxhel: S’ka lidhje me dorëzimin, më vjen inat që do mendojnë se s’ja dola, po kjo s’është më një lojë këtu, nuk ka më lidhje me dorëzimin, durimin, as ka diçka me vlerë. Këtu kanë dal fiks fjalët e babit tim.

Arbër: Mos u merr me çdo sen.

Einxhel: Kjo është tortura.