BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

E BUJSHME! Antonela nxjerr blof produksionin, zbulohen skenaret dhe çfarë ndodh brenda shtëpisë së BBV: Mos më thoni se dhe kjo nuk lejohet të tregohet

E BUJSHME! Antonela nxjerr blof produksionin, zbulohen skenaret dhe
Antonela padashje ka nxjerrë zbuluar produksionin dhe censurën që iu bëhet brenda në shtëpinë vip.

Shpesh jemi mësuar ta dëgjojmë shprehjen kujdes mikrofonin por Antonela sapo na tregoi se kjo përdoret për të mos vazhduar më tej bisedën.

Teksa Antonela po fliste për takimin që kishte realizuar me Semin para se të futej në Big Brother produksioni e paralajmëroi. Antonela u dëgjua teksa thotë mos më thoni se dhe kjo nuk lejohet të tregohet. Sara nga ana tjetër i tha mos e komento më.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të kuptojnë se jo gjithçka është spontane siç flitet.

E BUJSHME! Antonela nxjerr blof produksionin, zbulohen skenaret dhe