BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

Dea dhe Nita fituan provën e javës! Banoret e “BBV” marrin vendimin e rëndësishëm

Dea dhe Nita fituan provën e javës! Banoret e “BBV” marrin

Vëllai i Madh vendosi që këtë javë, t’i sprovoi banorët me një sfidë. Ata duhen të qëndronin brenda një platforme dhe të mbanin shtypur një buton.

Personi i cili mbante më gjatë butonin shtypur fitonte sfidën. Ndërkohë që, rekordi botëror për këtë lojë ishte 14 orë.

Nita dhe Dea fituan sfidën e rezistencës.

Dy vajzat vendosën që çmimin prej 2500 euro t’i dhurojnë për bamirësi.

Dea: Të dyja jemi shumë të forta dhe e kishim në plan të zgjasnim sa më gjatë. Fundja jemi të dyja vajza të reja dhe mund t’i fitojmë këto para, duke punuar. Mendova t’ja dhuronim edhe Maestros sepse ai është kryefamiljar.

Luizi: Unë i kërkova Nitës që t’ja dhurojnë Maestros. Ia kërkova si nder.

Armaldo: Të them të drejtën, nuk kisha shumë dëshirë ti merrja ato lekët. Fundja unë dhe bashkëshortja marrim dy rroga. Më vjen mirë që paratë do të shkojnë për fëmijët me autizëm.