BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit. Ja posti drejtues që mban (Emri)

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, zbardhen informacionet e para

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e pallate”, Braçe thumbon sërish Ramën për lopët

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e
x
BREAKING NEWS

Manipuluan rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në Elbasan, kush janë anëtarët e KZAZ-së që përfunduan në prangat e policisë

Manipuluan rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në Elbasan, kush
x
BREAKING NEWS

“Vrasja më e tmerrshme që mund të ekzistonte”, avokati zbulon detaje të reja nga ekzekutimi barbar i 18-vjeçares nga partneri dhe shoku i tij: Unë jam tmerruar kur e kam parë raportin e autopsisë, Marigona është detyruar të përdorë…

“Vrasja më e tmerrshme që mund të ekzistonte”,
x
BREAKING NEWS

Arrestohen 8 persona në Elbasan, falsifikuan rezultatet në zgjedhjet e 25 prillit

Arrestohen 8 persona në Elbasan, falsifikuan rezultatet në zgjedhjet e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Pogradec, polici përplas 13-vjeçarin dhe ikën nga vendngjarja, detajet e para

Aksident i rëndë në Pogradec, polici përplas
x

Gossip

Blerim Destani rikthehet në Shqipëri: Një dasmë e madhe do ishte mirë por...

Blerim Destani rikthehet në Shqipëri: Një dasmë e madhe do

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani është padyshim krenari për arritjen në karrierën e tij ndërkombëtare.

Megjithatë, ai asnjëherë nuk e harron origjinën e tij dhe përpiqet të gjejë kohë për të vizituar Shqipërinë, Kosovën apo dhe vendlindjen, Maqedoninë e Veriut. Së fundmi ai ndodhet në vendin tonë, teksa është një ndër personazhet kryesore të filmit “Në det është parajsa”, i cili pritet të dalë së shpejti.

Duke folur për mikrofonin e “Shqipëria Live”, Blerimi ka ndarë më shumë nga roli i tij në këtë projekt, por po ashtu dhe për jetën personale. Ai ka treguar se filmi flet për një djalë me origjinë shqiptare, i cili jeton në Gjermani, por që kthehet pas në vendlindjen e tij, ku zbulon veten dhe prejardhjen e tij.

Është një film dramë e kemi filluar ta xhirojmë në Gjermani, tani kemi pjesët e Shqipërisë po shkon mirë edhe pse këtu është vapë .

Filmi flet për një djalë që jeton në Gjermani, me karakter gjerman por origjinë shqiptare. Ai kthehet në Shqipëri pasi ka një rast vdekjeje dhe nga këtu gjen veten, zbulon veten.

Sa i përket jetës personale, ai zbuloi se do dëshironte të bënte një dasmë të madhe në të ardhme, por pa zbuluar nëse e ka gjetur partneret e jetës.

“Unë nuk e di ato që më njohin e dinë që jetën private e mbaj private, por një damës e madhe është mirë por si dihet, akoma nuk e di.”- tha ai.