BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Beniada 'harron' faktin se çdo cep i shtëpisë ka kamera, zhvishet komplet në dush, videoja po qarkullon me shpejtësi

Beniada 'harron' faktin se çdo cep i shtëpisë ka

Beniada, modelja e cila është pjesë e "Big Brother Vip" duket se e 'harron' faktin se çdo cep i shtëpisë ka kamera. Së fundmi, në një video që qarkullon në rrjetet sociale mund të shihet Beniada e cila është duke u larë, por në një moment ajo heq rrobat e banjos dhe duket plotësisht e zhveshur. Kjo nuk është hera e parë që Beniada e bën këtë 'gabim' pasi edhe më parë është filmuar duke u larë e zhveshur në dush.

Vlen të thuhet se pjesa tjetër e banorëve lahet me rroba banjo, por Beniada duket se nuk ka komplekse fare dhe lahet e zhveshu para miliona shqiptarëve që e ndjekin në çdo moment.