BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

“Banorët përdorin telefona në shtëpinë e famshme?” Arbana del me deklaratën e fortë dhe tregon ç’po ndodh në ‘Big Brother Vip’: Kjo çështje kërcënoi seriozisht transparencën e formatit

“Banorët përdorin telefona në shtëpinë e

Spektakli i së premtes ka nisur me një diskutim shumë serioz dhe vendimtar për formatin e emisionit.Prej ditësh është lakuar në publik, media dhe portale  se në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’ përdoret celulari smartphone.

Tituj të pafund janë shkruar duke aluduar se konkurentët e ‘’BBV’’ përdorin në mënyrë të fshehtë celularët e tyre.

E gjithë jehona që mori në media kjo çështje kërcënoi seriozisht transparencën e formatit.

Sot u qartësua njëherë e mirë se ajo që komentohet si një celular është në të vërtetë një makinë llogaritësë.

Bëhet fjalë për një llogaritëse të cilën banorët e përdorin për të programuar buxhetin që ata fitojnë javë pas jave gjatë provave javore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Banorët përdorin telefona në shtëpinë e

Prezantuesja e spektaklit, Arbana Osmani i ka njoftuar banorët se çfarë është diskutuar në lidhje me këtë dhe se kjo ka bërë bujë të madhe sidomos në mediet online.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)