BREAKING NEWS

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja çfarë bën për Sali Berishën njeriu i Tom Doshit (VIDEO)

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja
x
BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x
BREAKING NEWS

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar skenarët destabilizues të Berishës, i dërguar i DASH vizitë në Tiranë 2 ditë para Kuvendit të 11 dhjetorit

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar
x
BREAKING NEWS

Berisha pranon dështimin, vetëm 2100 delegatë konfirmojnë firmat për 11 dhjetorin, degët akuza për falsifikime me formularët

Berisha pranon dështimin, vetëm 2100 delegatë konfirmojnë
x
BREAKING NEWS

Foltorja me shqiptarët e SHBA, Berishës i shkon vetëm një përfaqësues i Vatrës, sulmon Yuri Kim dhe kërcënon me protesta

Foltorja me shqiptarët e SHBA, Berishës i shkon vetëm një
x

Gossip

Banores së BBV i ra të fikët gjatë transmetimit ‘live’, shpërthen keq aktorja e njohur: Mllefin e kam me opinionisten. Fifi është tradhtuar nga...

Banores së BBV i ra të fikët gjatë transmetimit

Aktorja e njohur, Flutura Gashi, ka shpërthyer në akuza ndaj dy djemve Kosovar, DJ PM dhe DJ Dagz pas situatës së Fifit, të krijuar të martën mbrëma në spektaklin e “Big Brother VIP”.

Ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku sipas saj, dy shokët e kanë tradhtuar këngëtaren e njohur, pasi kanë frikë që të penalizohen.

Gashi ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”, ku u shpreh se mllef ka edhe me opinionisten, Balina Budinaku.

“Kanë frikë të jenë si Graniti. Fifin po e çudisin ata dy hutat e Kosovës aty brenda. E gjithë ajo që ndodhi aty, ndodhi për shkak të Pajtimit dhe ai nuk reagoi. Unë në fakt e kisha mllefin te analistja, se ata të dy. E ekzagjeroi në mendimin e saj.

Ajo tha Fifi kërkon vëmendje në situata të caktuara, duket se ajo po kërkon vëmendje. E ka personale me Fifin. Është hera e katërt pa asnjë arsye flet kështu”, tha Gashi në emisionin “Shqipëria Live”.

 

 

Më të lexuarat