BREAKING NEWS

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për videon me Priftin dhe zbulon pasurinë e Monika Kryemadhit: Ka një pronë bashkë me familjen e saj, me ata sigurojmë të ardhura për të shkolluar fëmijët jashtë shtetit

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për
x
BREAKING NEWS

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku Ilir Meta po jep intervistë: Presidenti rrëfeu se kush janë dy politikanët që vranë protestuesit në 21 janar! Erla Mëhilli po e informon...

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku
x
BREAKING NEWS

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj kush i vrau protestuesit më 21 janar

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj
x
BREAKING NEWS

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë në emision (PAMJET)

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz i lindur i Napolit! Ja çfarë i dha Sali Berisha

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz
x
BREAKING NEWS

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret e Korçës, ja çfarë ndodhi kur po lëvizte në këmbë në pedonalen e qytetit

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret
x
BREAKING NEWS

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë me motin më 1 Shkurt

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do
x
BREAKING NEWS

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?", drejtuesi demokrat në Fier i jep përgjigjen e fortë Berishës: Ish-politikani i korruptuar vetëm vjell vrer sepse ka inat se...

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?",
x

Gossip

“Alarm, alarm”/ Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin, Beatrix dhe Donaldi lahen sërish bashkë, zbardhet biseda e tyre në dush: Çfarë po mendon?

“Alarm, alarm”/ Publikohet video që po ‘thyen’

Dy konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, Beatrix dhe Donaldi kanë disa ditë që po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin. Që pas largimit të Semi Jaupajt nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duket se aktori i njohur i humorit është më i “lirë”.

Përveçse rrinë gjatë gjithë kohës bashkë, ata të dy madje edhe lahen bashkë. Këngëtarja dhe aktori kanë bërë dush sërish bashkë, ku edhe kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Madje Antonela që kaloi aty dhe i “zuri mat” nuk qëndron pa i ngacmuar duke u thënë: “Uaa, alarm, alarm”.

Biseda:

Antonela: Uaa, alarm, alarm, kapet një çift i lumtur

Donaldi: Na kap një foto

Beatrix: Çfarë po mendon?

Donald: Po ti për kë mendon?

Beatarix: ....

Donaldi: Lëre se e di

Beatrix: Po pse më pyet?

Donaldi: Po kot, harrova që...