BREAKING NEWS

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për fitimin e “Topit të Artë” (Lista)

Kush janë 10 kandidatët që mbeten në garë për
x
BREAKING NEWS

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko Ujka

U qëllua me plumb pas shpine, ndërron jetë ish-deputeti, Pashko
x
BREAKING NEWS

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij kërkojnë gjak

Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët e tij
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare: Goditja që do të marrë Sali Berisha së shpejti...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x

Gossip

“A do më mësosh, 1 orë në ditë...”/ Trazon ujërat banori më i ri i 'Big Brother Vip' sapo hyn në shtëpinë më të famshme, nisin flirtimet e para, kjo është konkurrentja që ka pikasur (VIDEO)

“A do më mësosh, 1 orë në ditë...”/ Trazon

Spektakli i mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP” ka pasur shumë të papritura, nga ato të bukurat e deri te ato që të lënë pa fjalë.

Por jo vetëm kaq, pasi mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka hyrë edhe një banor i ri. Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili në klipin e tij prezantues u shpreh se vajza që i ka “pëlqyer nga ana e trupit, fizikut është Beniada”. Sipas tij, ajo është vajza më seksi aty.

E duket se pas përfundimit të spektaklit shumë të gjatë, kanë nisur edhe flirtimet e para mes dy banorëve. Teksa Beniada i flet italisht, Valoni shprehet se nuk e kupton atë gjuhë.

Biseda mes banorëve:

Valoni: Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht

Iliri: Vërtet nuk e di?

Valoni: Jo se di

Semi: Valon këndoje një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada

“A do më mësosh, 1 orë në ditë...”/ Trazon