BREAKING NEWS

Ja kush është i burgosuri “VIP” që zbuloi të gjitha krimet e Sali Berishës dhe Ilir Metës në vitin 2018, SPAK duhet t’i japë statusin e të penduarit të drejtësisë, Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme dhe tregon si shmang hetimi i Shkëlzen Berish...

Ja kush është i burgosuri “VIP” që zbuloi të
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nën hetim pasuror, ja pronat e dyshimta të “kamikazit” të Rithemelimit, deputeti nis sulmet ndaj SPAK nga paniku i qelisë

Flamur Noka nën hetim pasuror, ja pronat e dyshimta të
x
BREAKING NEWS

Ja kush e zëvendëson Sali Berishën pas 20 qershorit, si do të nxirret jashtë politike “non-grata” pas mungesës 6 mujore në Kuvend

Ja kush e zëvendëson Sali Berishën pas 20 qershorit, si do
x
BREAKING NEWS

KLSH rreshton shkeljet e Belinda Ballukut, si i dha lejet e parqeve eolike në Zonat e Mbrojtura, ja firmat që do ta çojnë drejt burgut zv/kryeministren

KLSH rreshton shkeljet e Belinda Ballukut, si i dha lejet e parqeve eolike
x
BREAKING NEWS

Katër drejtorë të lartë policie pritet të boshatisin zyrat pas operacionit “Metamorfoza 4”, SPAK dhe BKH bëjnë gati procedurat për bastisjen e zyrave dhe banesave

Katër drejtorë të lartë policie pritet të boshatisin
x
BREAKING NEWS

Koncesionet në shëndetësi gllabërojnë 5,3 miliardë lekë vetëm gjatë vitit 2023, Hemodializa e Klodian Allajbeut, Check Up, Sterilizimi dhe Laboratorët zero transparencë e investim në përmirësimin e shërbimeve, zbardhet raporti

Koncesionet në shëndetësi gllabërojnë 5,3 miliardë
x
BREAKING NEWS

Ja dosja me dokumente që duhet të dorëzoni te ISSH nga ish-ushtarakët, minatorët, naftëtarët, dhe të gjithë kategoritë e pensionistëve nëse nuk jeni dakord me llogaritjen e vjetërsisë, një tjetër skemë e re edhe për pensionistët kryefamiljarë, kompensi...

Ja dosja me dokumente që duhet të dorëzoni te ISSH nga
x
BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x

Gazeta

16 Dhjetor 2022

16 Dhjetor 2022

 

Dokumenta bashkëngjitur

Më të lexuarat