BREAKING NEWS

Edi Rama forgave Samir Manes 57 thousand square meters with only 1 euro and 165 thousand square meters of construction, this is how the prime minister caused the Albanian state 30 to 40 million euros in losses just for the interests of the biggest olig...

Edi Rama forgave Samir Manes 57 thousand square meters with only 1 euro and 165
x
BREAKING NEWS

SPAK prepares the big blow for politicians involved in corruption and murder, Altin Dumani is put in motion, here are the "hot files" that are boiling the country

SPAK prepares the big blow for politicians involved in corruption and murder,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela unravels the secrets of the elections in Kukës: Here's who gave the big blow to Sali Berisha behind the scenes and what awaits the 'non-women' in the future

Spartak Ngjela unravels the secrets of the elections in Kukës: Here's
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Here is the evidence that Sali Berisha disappeared to cover up the massacre of 'January 21' and the scheme he followed to hide the traces of the 'Gërdec' affair, the role of Shkëlzen and the evidence that sinks him

Petro Koçi: Here is the evidence that Sali Berisha disappeared to cover
x
BREAKING NEWS

The census as Neptune's survey for household appliance offers, has oligarch Samir Mane added to the list of questions for Albanians?

The census as Neptune's survey for household appliance offers, has oligarch
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha depressed by the loss of Kukës, silently accepts the defeat, "rhapsody" Agron Gjekmarkaj rebels in Bardhi's group

Sali Berisha depressed by the loss of Kukës, silently accepts the defeat,
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi reveals the two sensational blows received by Berisha-Meta and warns of "earthquakes" inside "Foltor" after the Kukës elections, the anti-USA duo heading for "Dante's Hell"

Frrok Çupi reveals the two sensational blows received by Berisha-Meta and
x
BREAKING NEWS

The lawsuit in SPAK for Edi Rama that on January 24, the FBI directorates of Los Angeles and Washington have completed the file of the Albanian prime minister on the McGonigal affair, the letters to the USA are expected

The lawsuit in SPAK for Edi Rama that on January 24, the FBI directorates of Los
x

Lifestyle

There can be tensions in love, here's what the horoscope signs surprised for today

There can be tensions in love, here's what the horoscope signs surprised

Aries

Born on: March 21 - April 19


This Monday will be a very positive day, especially for new sentimental meetings. And the planet Moon will be transiting in your sign bringing you advantages.

Taurus

Born on: April 20 - May 20

The brilliant aspect of Venus will make the day very interesting from a sentimental point of view. Passion is favored. Newly born stories can be very engaging and intense.

Gemini

Born on: May 21 - June 20

There can be tensions in love. Avoid misunderstandings with your partner because they can cause you some moments of worry and confusion. You will have a good time at work.

The crab

Born on: June 21 - July 22

The day of September 18 is expected to be particularly interesting, you are among the signs favored by the stars and the Moon will give you an advantage, as it is in an excellent direction.

Leo

Born on: July 23 - August 22

New things come to work that will finally reward you for the efforts you have made so far. There is a good astrological condition in terms of feelings as well.

Virgo

Born on: August 23 - September 22

The first day of the week that starts can be quite heavy also because of the Moon at a disadvantage with your sign. The advice is to be patient because the situation will change very quickly.

Libra

Born on: September 23 - October 22

Mund të mbështeteni në lëvizjen e shkëlqyer të yjeve edhe këtë të hënë. Mërkuri mund të favorizojë zgjidhjen e disa çështjeve që ju shqetësojnë prej disa kohësh dhe që deri tani kanë qenë të ndërlikuara për t’u menaxhuar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ka ende disa momente vështirësie në punë, të shkaktuara dhe ndikuara edhe nga problemet që kanë të bëjnë me të shkuarën dhe që ende nuk janë zgjidhur.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Merrni gjithë kohën që ju nevojitet për të kuptuar nëse ju intereson më shumë liria juaj apo personi që është pranë jush. Nga ana tjetër, edhe nëse aspekti i punës po përjeton një periudhë pauze të detyruar, mbani mend se do t’ju duhet të punoni shumë në ditët e ardhshme.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ajo që ka rëndësi është të mos frenoheni nga pasiguritë që mund të shkaktohen nga disa keqkuptime. Kjo është një periudhë shumë interesante për takime, historitë që lindin tani mund të bëhen të rëndësishme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Një gjendje e pasigurisë së fortë vazhdon, veçanërisht në vendin e punës, ju nuk dini se ku t’i drejtoni idetë apo investimet tuaja. Në fakt, nuk është e lehtë të menaxhosh shpenzimet në mënyrë optimale, veçanërisht kur Jupiteri është në opozitë dhe të detyron vazhdimisht të rishikosh hesapet.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Nëse i keni dhënë hapësirë ??angazhimeve të punës për një kohë të gjatë, tani mund të jetë koha për t’u fokusuar sërish në to.