BREAKING NEWS

Brukseli kërkon arrestime politikanësh, në shënjestrën e BE tenderët e koncesionet, zbardhen kërkesat për drejtësinë dhe qeverinë, pritet furtunë në radhët e pushtetarëve

Brukseli kërkon arrestime politikanësh, në shënjestrën
x
BREAKING NEWS

Qeveria njofton vendimin e fundit, ja shuma që do marrin pensionistët si shpërblim për festat e fundvitit: Ndarja e bonusit nis ...

Qeveria njofton vendimin e fundit, ja shuma që do marrin pensionistët
x
BREAKING NEWS

Tmerrohen serbët: Nis plani për të krijuar ‘Shqipërinë e madhe’, ja vendet që do të ‘rrëmbejë’ Tirana, mes tyre dhe ishulli i famshëm grek i Korfuzit, Perëndimi hesht

Tmerrohen serbët: Nis plani për të krijuar
x
BREAKING NEWS

Protesta e 6 dhjetorit, Met Rrumbullaku njofton lëvizjen e fundit

Protesta e 6 dhjetorit, Met Rrumbullaku njofton lëvizjen e fundit
x
BREAKING NEWS

Partia Komuniste e Shqipërisë i përgjigjet Sali Berishës: Boll u kruajte me partizanët, një neoballist dhe ‘non grata’ si ty nuk ia ul dot vlerat LANÇ, je turp kombëtar dhe i ke duart të lyera me gjak

Partia Komuniste e Shqipërisë i përgjigjet Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Ngrica dhe acari pushton vendin/ Dëbora zbret në zonat e banuara, meteorologu tregon si do të jetë situata 10 ditët e para të Dhjetorit

Ngrica dhe acari pushton vendin/ Dëbora zbret në zonat e banuara,
x
BREAKING NEWS

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të Tiranës dhe merr plagë të shumta, zbardhet arsyeja

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6 dhjetor që do zbarkojnë liderat e BE-së? Zbardhet axhenda e plotë

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6
x

Ekonomia

Këmbimi valutor 24 nëntor/ Dollari pëson rënie drastike, ndërsa euro...! Ja me sa shiten dhe blihen monedhat e tjera

Këmbimi valutor 24 nëntor/ Dollari pëson rënie drastike,

Dollari amerikan vazhdon të pësojë rënie në raport me monedhat e tjera. Në tregun e këmbimi valutor në vendin tonë një dollar blihet me 11.6 lekë dhe shitet me 113.1 lekë.

Euro mbetet e pandryshuar, pasi sot do blihet me 116.5 lekë dhe do shitet me 117.1 lekë.

Paundi britanik blihet me 134.2 lekë dhe shitet me 135.4 lekë.

Rënia ka pësuar edhe franga zvicerane, e cila blihet me 118.1 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Më të lexuarat