BREAKING NEWS

Akuzohet për shpërdorim detyre, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK për ish-drejtorin e RTSH-së, Thoma Gëllçin

Akuzohet për shpërdorim detyre, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon ‘flakë për flakë’ politologu i njohur dhe plas paralajmërimin e fortë: Do kemi ‘prerje kokash’ nga...

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Thellohen skandalet e Presidentit/ 'Miq të ngushtë familjarë me Ilirin dhe Monikën më pas armiq dhe komplote', zbardhet kush është dëshmitarja që ka folur me gazetën austriake, bashkëshortja e biznesmenit të fuqishëm në vend dhe ish-kreu i DIA-s...

Thellohen skandalet e Presidentit/ 'Miq të ngushtë
x
BREAKING NEWS

700 mijë dollarë për një foto me Trump? Gazeta austriake i nxori skandalin, reagon sërish Ilir Meta dhe tregon çfarë ka ndodhur: Nëse ju duket Vasili si ish-presidenti i SHBA?! Kam bërë një takim si...

700 mijë dollarë për një foto me Trump? Gazeta austriake i
x
BREAKING NEWS

"Lali Eri do vijë herë pas herë të mbjellë ndonjë pemë që të dalë në TV"/ Rama këshillon banorët, tregon arsyen pse i bëri jeshile shtëpitë dhe çfarë i thanë: Mos vendosni dyshekë e makina si barrikada, kur të gjuajë komshiu me domate...

"Lali Eri do vijë herë pas herë të mbjellë
x
BREAKING NEWS

Rama i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë Ilir Metën, shpërthen Presidenti dhe e kërcënon hapur kryeministrin: Pas 25 korrikut unë do...

Rama i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë Ilir Metën,
x
BREAKING NEWS

Dënohet me tre vite burg deputetja shqiptare

Dënohet me tre vite burg deputetja shqiptare
x
BREAKING NEWS

"Ajo vijoi për gjatë 5 viteve dhe ende vijon"/ Meta del në konferencë urgjente dhe flet për prapaskenat e marrëveshjes së fshehtë Rama-Basha: E turpshme dhe tinzare e realizuar në errësirë të plotë

"Ajo vijoi për gjatë 5 viteve dhe ende vijon"/ Meta del
x

Ekonomia

Bie sërish EURO, mësoni me sa lek këmbehet sot monedha e huaj

Bie sërish EURO, mësoni me sa lek këmbehet sot monedha e huaj

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Dollarit, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 106.5                                                Shitet 107.3

Euro:                                    Blihet 121                                                 Shitet 121.7

Paundi Britanik :                  Blihet 143.8                                                Shitet 145.2

Franga Zvicerane:                Blihet 116.4                                                Shitet 117.2

Njihuni me Këmbimin Valutor, 22 janar 2022:

Bie sërish EURO, mësoni me sa lek këmbehet sot monedha e huaj