BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Bota

Zbulimi tronditës/ Publikohen për herë të parë trupat e dy qenieve jo-njerëzore

Zbulimi tronditës/ Publikohen për herë të parë trupat e

Mbetjet e qenieve të supozuara "jo-njerëzore" janë prezantuar ditën e martë, në seancën e parë publike të Kongresit të Meksikës mbi Fenomenet Anormale të Paidentifikuara (UAP), të njohura gjithashtu si UFO.

Dy trupat e zbuluara në vitin 2017-të, në Peru, ishin 700 dhe 1800 vjeç, me vetëm tre gishta në secilën dorë dhe koka të zgjatura.

Gazetari dhe studiuesi meksikan, Jaime Maussan, është shprehur se ky është një demostrim i qartë se trupat e paraqitur ishin qënie jo-njerëzore. Studiuesit mund të vërtetonin se ADN-ja e dy mumieve nuk i përkiste qenieve njerëzore.

Seanca dëgjimore kishte si qëllim që të merrnin një vendim në lidhje me këtë fenomen në "Ligjin për Mbrojtjen e Hapësirës Ajrore", falë të cilit Meksika do të bëhej vendi i parë në botë që do të pranonte ekzistencën e alienëve në planet, raportuan mediat lokale.