BREAKING NEWS

A do preken zyrtarë shqiptarë? Anthony Blinken paralajmëron zhvillime të bujshme, zbardhet njoftimi i rëndësishëm

A do preken zyrtarë shqiptarë? Anthony Blinken paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit:
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po paralajmëron Yuri Kim: SHBA po ndërmerr hapa shtesë

“Korrupsioni është kancer”, çfarë po
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja çfarë bën për Sali Berishën njeriu i Tom Doshit (VIDEO)

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja
x
BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x

Bota

Tronditëse/ Iu dërgonte video e foto intime nxënësve të saj, arrestohet mësuesja (DETAJE)

Tronditëse/ Iu dërgonte video e foto intime nxënësve të

Një mësuese zëvendësuese në SHBA, është vendosur arrestuar pasi akuzohet se i dërgonte foto intime nxënësve të saj.

19-vjeçarja, Emily Jean Durden, akuzohet për tre akuza: shfaqje të materialëve të dëmshme ndaj të miturve dhe u akuza për shfrytëzim seksual të shkallës së dytë ndaj një të mituri. Ky skandal është mësuar nga një prej prindërve të nxënësve, e cila e ka treguar rastin në drejtoni. Pas verifikimeve dhe denoncimeve në polici, u vërtetua se mësuesja i kishte dërguar foto dhe video intime disa prej nxënësve, të moshave 13 dhe 14 vjeç.

Nga ana tjetër 19-vjeçarja e ka pranuar që ka dërguar foto e video intime dhe aktualisht mbahet në ambientet e paraburgimit nën një garanci prej 50 mijë dollarësh. Pritet që mësuesja ta paguajë këtë shumë dhe të lirohet, shkruajnë mediat.

Tronditëse/ Iu dërgonte video e foto intime nxënësve të

Tronditëse/ Iu dërgonte video e foto intime nxënësve të