BREAKING NEWS

Lajme të mira nga Infektivi! Ja çfarë ndodhi në 24 orët e fundit

Lajme të mira nga Infektivi! Ja çfarë ndodhi në 24
x
BREAKING NEWS

Ambasadori gjerman i shkon në zyrë Bashës, zbardhet çfarë u diskutua

Ambasadori gjerman i shkon në zyrë Bashës, zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Tërmet!”/ Media rumune publikon faktet dhe shkruan për ndryshimet rrënjësore që pritet të ndodhin:Harta mund të ndryshojë, Shqipëria dhe Kosova do bashkohen

“Tërmet!”/ Media rumune publikon faktet dhe shkruan për
x
BREAKING NEWS

Ditë e trishtë për kinematografinë/ Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar (EMRI+FOTO)

Ditë e trishtë për kinematografinë/ Ndahet nga jeta aktori i
x
BREAKING NEWS

Thellohet përplasja mes presidencës dhe Qeverisë/ "Shkel kushtetutën dhe autonominë e pushtetit vendor", Ilir Meta del me vendimin më të fundit

Thellohet përplasja mes presidencës dhe Qeverisë/ "Shkel
x
BREAKING NEWS

“Provat për shpalljen ‘non-grata’ i siguroi FBI dhe CIA”, Spartak Ngjela plas ‘bombën’ për Sali Berishën

“Provat për shpalljen ‘non-grata’ i siguroi FBI dhe
x
BREAKING NEWS

Ulsi Manja me ‘dorë të fortë”, del me paralajmërimin e rëndësishëm

Ulsi Manja me ‘dorë të fortë”, del me
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe për artin shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur, një nga më të mirët në zhanrin e peisazhit (EMRI+FOTO)

Humbje e madhe për artin shqiptar, ndahet nga jeta piktori i njohur,
x

Bota

Pamjet që po shpërndahen me shpejtësi, i riu shikohet nga ajo që filmon, krijesa gjysmë-njeri dhe gjysmë-qen që i bëri atë që nuk e kishte menduar

Pamjet që po shpërndahen me shpejtësi, i riu shikohet nga ajo

Një djalë pretendon se ishte "i ngurtësuar për një muaj" pasi supozohej se ishte përndjekur nga një krijesë e çuditshme në periferinë Australiane.

Raportet për një përbindësh gjysmë-njerëzor, gjysmë-qen filluan në 1887 në shtetin amerikan të Miçiganit, por, vazhduan me shpejtësi deri në ditët e sotme dhe ka pasur të ashtuquajtur dëshmitarë të shumtë në të gjithë botën.

Një nga ata "dëshmitarë" është John, i cili ishte duke peshkuar kur ai pretendon se ka takuar krijesën drithëruese që e përndiqte nga bregu i lumit.

Duke ndarë historinë e tij në "Believe: Paranormal & UFO Podcast", austriaku shpjegoi se ai ishte nisur për një udhëtim peshkimi me kajakun e tij në Boxing Day vitin e kaluar, kur papritmas dëgjoi një kërcitje nga pylli pranë tij.

“Vura re se sa herë që lëvizja lopatën në kajakut tim, diçka pranë meje lëvizte”, tha ai.

Më të lexuarat