BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në tragjedi, 24-vjeçari vrau nënën 4 ditë pasi u rikthyen në Shqipëri

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x

Bota

Lufta në Ukrainë/ Gazeta gjermane zbardh skenarin: Shërbimi i inteligjencës së Ukrainës synon eliminimin e Putinit dhe shefit të grupit Wagnber

Lufta në Ukrainë/ Gazeta gjermane zbardh skenarin: Shërbimi i

Shërbimi i inteligjencës Ukrainase duket se kanë synim eliminimin fizik të presidentit rus Vladimir Putin dhe kreut të grupit Wagner, Prigozhin.

Gazeta gjermane Welt, shkruan se një deklaratë e tillë vjen nga nënkryetari i shërbimit informativ, gjenerali Vadym Skibitsky.

Kujtojmë se lideri rus ka marrë masa të shumta për të siguruar sigurinë e tij fizike, madje ka refuzuar çdolloj udhëtimi tjetër veç atij me tren.