BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Berisha zbulon si do të ndahet kandidatët e këshillave bashkiakë me PL e aleatët

Zgjedhjet e 14 Majit/ Berisha zbulon si do të ndahet kandidatët e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja EMRAT

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x

Bota

Fenomeni i pazakontë po ndodh! Shokohet fermeri, pulat bëjnë vezë me bisht: Shenjë nga Zoti! (VIDEO)

Fenomeni i pazakontë po ndodh! Shokohet fermeri, pulat bëjnë

Një fenomen i pazakontë është vënë re në zonën e Dijarbakir në Turqi. Një fermer i zonës, i cili shkoi në kotec për të marrë vezët ka vënë re se ato ishin me bisht.

I befasuar ai njoftoi menjëherë të afërmit për t’iu treguar vezën e pazkontë.

Ndër të tjera ata filmuan vezët dhe publikuan videon në rrjetet sociale, vido është bërë virale dhe ka befasuar përdoruesit e rrjeteve sociale.

Komentet në rrjetet sociale kanë qenë nga më të ndryshmet, që ka hormonet e deri tek ata që e quajnë si “një shenjë nga Zoti”.