BREAKING NEWS

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për videon me Priftin dhe zbulon pasurinë e Monika Kryemadhit: Ka një pronë bashkë me familjen e saj, me ata sigurojmë të ardhura për të shkolluar fëmijët jashtë shtetit

Meta në panik nga rihetimi i bllokut 700 mijë eurosh, flet për
x
BREAKING NEWS

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku Ilir Meta po jep intervistë: Presidenti rrëfeu se kush janë dy politikanët që vranë protestuesit në 21 janar! Erla Mëhilli po e informon...

"Mos e humbisni", Artan Hoxha nxjerr prapaskenat brenda studios ku
x
BREAKING NEWS

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj kush i vrau protestuesit më 21 janar

"Më erdhi lajmi nga jashtë", Presidenti Ilir Meta: Ju tregoj
x
BREAKING NEWS

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë në emision (PAMJET)

Çfarë i ka ndodhur Ilir Metës? Presidenti shfaqet i nxirë
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz i lindur i Napolit! Ja çfarë i dha Sali Berisha

Dëshmia e fortë nga SHBA: Ky biznesmen është një mafioz
x
BREAKING NEWS

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret e Korçës, ja çfarë ndodhi kur po lëvizte në këmbë në pedonalen e qytetit

Bashës i ndodh e papritura, futet menjëherë te një nga baret
x
BREAKING NEWS

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë me motin më 1 Shkurt

KUJDES! Paralajmërojnë meteorologët: Ja çfarë do
x
BREAKING NEWS

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?", drejtuesi demokrat në Fier i jep përgjigjen e fortë Berishës: Ish-politikani i korruptuar vetëm vjell vrer sepse ka inat se...

"Duhet të largohesh nga PD! Si i fitove ti 32 mln euro?",
x

Bota

Aksident i rëndë ajror, rrëzohet avioni, humbin jetën 14 persona dhe shumë të tjerë mbetën të plagosur

Aksident i rëndë ajror, rrëzohet avioni, humbin jetën 14

Një aksident i rëndë ajror ka ndodhur në Azerbajxhan, ku si pasojë e rrëzimit të një avioni ushtarak këtë të martë humbën jetën 14 anëtarë të ekuipazhit, si dhe u lënduan dy të të tjerë.

Lajmin e bëri me dije shërbimi kufitar shtetëror i vendit të Kaukazit Jugor.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një helikopter ushtarak që i përkiste Shërbimit Kufitar Shtetëror të Azerbajxhanit (SBS) u rrëzua teksa kryente fluturime stërvitore në hapësirën ajrore Garaheybat në rajonin Khizi pranë kryeqytetit të Azerbajxhanit, Baku.

Si pasojë e aksidentit, shumë njerëz kanë humbur jetën dhe disa janë lënduar, tha SBS. Sipas disa medieve që cituan raportin e agjencisë së lajmeve RIA, rreth 14 persona vdiqën gjatë incidentit dhe dy të tjerë pësuan lëndime.

“Sot, rreth orës 10:40 (GMT), një helikopter ushtarak i Shërbimit Kufitar Shtetëror u rrëzua gjatë fluturimeve stërvitore në rajonin Khizi”, thuhet në deklaratë.