BREAKING NEWS

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja çfarë bën për Sali Berishën njeriu i Tom Doshit (VIDEO)

Deputeti i PD plas 'bombën': Është trishtuese. Ja
x
BREAKING NEWS

“Denar Biba në krye të Autoritetit të Konkurencës”/ Erion Braçe bën opozitarin dhe shpërthen hapur kundër kandidaturës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë, kur të jem ballë për ballë...

“Denar Biba në krye të Autoritetit të
x
BREAKING NEWS

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin përfundimtarë. Zbardhet çfarë u vendos

Padia e Grida Dumës për Erion Veliajn, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas deklaratën e fortë dhe parashikon se çfarë do të ndodhë në 11 Dhjetor: Mbreti del lakuriq!

“Ky është skenari i Berishës”, Roland Bejko plas
x
BREAKING NEWS

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin drastik të motit: Vendi jonë do goditet nga i ftohti polar. Ja ç'pritet të ndodhë nesër dhe sa do të shkojnë temperaturat

"Cikloni i fuqizuar prej 24 orësh"/ Lajda Porja tregon ndryshimin
x
BREAKING NEWS

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar skenarët destabilizues të Berishës, i dërguar i DASH vizitë në Tiranë 2 ditë para Kuvendit të 11 dhjetorit

Amerikanët vihen në lëvizje për të bllokuar
x
BREAKING NEWS

Berisha pranon dështimin, vetëm 2100 delegatë konfirmojnë firmat për 11 dhjetorin, degët akuza për falsifikime me formularët

Berisha pranon dështimin, vetëm 2100 delegatë konfirmojnë
x
BREAKING NEWS

Foltorja me shqiptarët e SHBA, Berishës i shkon vetëm një përfaqësues i Vatrës, sulmon Yuri Kim dhe kërcënon me protesta

Foltorja me shqiptarët e SHBA, Berishës i shkon vetëm një
x

Gossip

Situatë e PAPRITUR në Big Brother gjatë transmetimit ‘LIVE’, Fifi tregon çfarë qëndron pas vendimit të saj për të qëndruar në shtëpi. Banorët ranë dakord që tani e tutje të...

Situatë e PAPRITUR në Big Brother gjatë transmetimit

Pas situatës së rëndë që ndodhi spektaklin e djeshëm, ku Fifit i ra të fikët, ajo vendosi të largohet nga shtëpia e "Big Brother VIP". Ishte Arbana që e bindi Fifin ta mendonte dhe njëherë.

Ndërkohë që banorët e tjerë u ndanë në mes në lidhje me vendimin që Fifi të vijojë garën, pasi sipas tyre ata do të jenë shumë të rezervuar tani e tutje në debatet me të.

Pasi u mendua, Fifi ndërroi mendje dhe tha se do vazhdojë të luftojë për t'i bërë krenarë nipin dhe mbesën.

Më pas këngëtarja u rikthye në shtëpi dhe u tha banorëve: "Nuk jua bëj qejfin që të iki".

Arjola dhe Beatrix ishin të parat që e përqafuan konkurrenten.

 

Më të lexuarat