BREAKING NEWS

Akuzohet për shpërdorim detyre, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK për ish-drejtorin e RTSH-së, Thoma Gëllçin

Akuzohet për shpërdorim detyre, zbardhet sa vite burg kërkon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon ‘flakë për flakë’ politologu i njohur dhe plas paralajmërimin e fortë: Do kemi ‘prerje kokash’ nga...

“Meta u zhvesh më herët nga kostumi i Presidentit”/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Thellohen skandalet e Presidentit/ 'Miq të ngushtë familjarë me Ilirin dhe Monikën më pas armiq dhe komplote', zbardhet kush është dëshmitarja që ka folur me gazetën austriake, bashkëshortja e biznesmenit të fuqishëm në vend dhe ish-kreu i DIA-s...

Thellohen skandalet e Presidentit/ 'Miq të ngushtë
x
BREAKING NEWS

700 mijë dollarë për një foto me Trump? Gazeta austriake i nxori skandalin, reagon sërish Ilir Meta dhe tregon çfarë ka ndodhur: Nëse ju duket Vasili si ish-presidenti i SHBA?! Kam bërë një takim si...

700 mijë dollarë për një foto me Trump? Gazeta austriake i
x
BREAKING NEWS

"Lali Eri do vijë herë pas herë të mbjellë ndonjë pemë që të dalë në TV"/ Rama këshillon banorët, tregon arsyen pse i bëri jeshile shtëpitë dhe çfarë i thanë: Mos vendosni dyshekë e makina si barrikada, kur të gjuajë komshiu me domate...

"Lali Eri do vijë herë pas herë të mbjellë
x
BREAKING NEWS

Rama i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë Ilir Metën, shpërthen Presidenti dhe e kërcënon hapur kryeministrin: Pas 25 korrikut unë do...

Rama i bëri thirrje SPAK-ut të hetojë Ilir Metën,
x
BREAKING NEWS

Dënohet me tre vite burg deputetja shqiptare

Dënohet me tre vite burg deputetja shqiptare
x
BREAKING NEWS

"Ajo vijoi për gjatë 5 viteve dhe ende vijon"/ Meta del në konferencë urgjente dhe flet për prapaskenat e marrëveshjes së fshehtë Rama-Basha: E turpshme dhe tinzare e realizuar në errësirë të plotë

"Ajo vijoi për gjatë 5 viteve dhe ende vijon"/ Meta del
x

Aktualitet

Sherr me thika mes të rinjsh në Durrës, një person në gjendje të rëndë

Sherr me thika mes të rinjsh në Durrës, një person në

Plagosje me thikë brenda një lokali në Durrës.

Burime paraprake  bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 17 te qytetit, ndërsa mësohet se një grup prej tre të rinjsh janë konfliktuar fizikisht dhe me pas kanë qëlluar njërin me thikë.

Ai është transportuar në spital në sallën e urgjencës. Të dhënat paraprake dëshmojnë se i plagosuri është në gjendje të rëndë.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e plagosjes, sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje.

 

Më të lexuarat