BREAKING NEWS

Nga rrebeshe shiu në temperatura ekstreme/ Njihuni me parashikimin e motit për ditë e mërkurë, 17 gusht 2022

Nga rrebeshe shiu në temperatura ekstreme/ Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

“Qeveria ka vendosur bandat në funksion duke formalizuar votën”, Berisha shpërthen ndaj Ramës: Po arrin çdo gjë përmes mashtrimit dhe vjedhjes

“Qeveria ka vendosur bandat në funksion duke formalizuar
x
BREAKING NEWS

Takimi mes Kurtit dhe Vuçiç në Bruksel, zbardhet axhenda, në fokus dialogu Kosovë-Serbi

Takimi mes Kurtit dhe Vuçiç në Bruksel, zbardhet axhenda,
x
BREAKING NEWS

Mosmarrëveshja me LDK-në, presidenti Begaj shpjegon situatën

Mosmarrëveshja me LDK-në, presidenti Begaj shpjegon situatën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, flet Presidenti Begaj: Serbia hiqet sikur është neutrale, qeveria e Kosovës tregoi maturi

Tensionet në veri, flet Presidenti Begaj: Serbia hiqet sikur
x
BREAKING NEWS

Vjosa Osmani propozoi një “Traktat të Mbrojtjes” mes Shqipërisë dhe Kosovës, ja çfarë thotë presidenti Begaj

Vjosa Osmani propozoi një “Traktat të Mbrojtjes” mes
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve, ish-presidenti Meta bën paralajmërimin e fortë: Shumë shpejt do të ketë tronditje të mëdha

Afera e inceneratorëve, ish-presidenti Meta bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Meta kritika për djegien e mandateve në Vlorë: Turp të ketë LSI, porosia ime për ish-kryetaren ishte...

Meta kritika për djegien e mandateve në Vlorë: Turp të
x

Aktualitet

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin, Artan Hoxha del me mesazhin e koduar

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin,

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqen liqenin e Komanit dy ministret, Belinda Balluku dhe Ogerta Manastirliu. “Ne te vertete po e perdor si foto ilustruese, per te treguar se, gjate dites se sotme, era fryn me drejtim nga perendimi ne lindje”, shkruan ndër të tjera Hoxha në statusin e tij duke dhënë kështu edhe një mesazh të koduar. Hoxha nuk është ndaluar me kaq, por edhe ka replikuar me një qytetar. Shkak është bërë fraza e gazetarit: “Nga perendimi ne lindje”. Kjo mund të nënkuptohet si një thumb i gazetarit për qeverinë, duke u nisur nga raportet e mira që ka Rama me liderët e vendeve të Lindjes.

Komentet:

Qytetari: Floket e tyre tregojne se era fryn nga jugu drejte veriut

Artan Hoxha: PO po te ishin ne det mbase nuk ja fut kot, por jane ne liqenin e Komanit qe ka vetem drejtimin nga perendimi ne lindje

Qytetari: Artan Hoxha ke te drejte, por une nuk kam qene ndonjeher ne liqenin e Komanit dhe keshtu i bie qe ja kam futur kot

Publikoi foton e dy ministreve të Ramës që po thyen rrjetin,